Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak sokan helyese...

Miért nem tudnak sokan helyesen írni itt a gyk-n?

Figyelt kérdés
Azt vettem èszre, hogy sokszor mèg a kèrdèsek is tele vannak hibákkal.

2017. aug. 4. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én pedig azt vettem észre, hogy az ékezetesbetűk ékezetei rossz irányban vannak.
2017. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mièrt kelene hejesen irnunk?
2017. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
mert mi csak ijen alpáriak vagyuk.de még szerencse,hogy vannak itt érteleségiek,akik helyesen írnak,de sötétek az élethez....na bummm zsolti,erre köss csomót....
2017. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
XD a kèrdès poèn volt. A válaszok pedig hááát. :D nyomjátok ne kímèljetek.
2017. aug. 4. 22:18
 5/13 anonim válasza:
0%
Nekem pl. a gepemen sok betü hiányzik vagy rossz hellyen van.Nyelvtanilag is pocsek vagyok. Na meg hogy 13 evesen meg okos voltam. Most felnöttkent már romlott az agyam. Hülyebb lettem. Pedig milyen okos voltam...
2017. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
És eszt miért pont az ezotérija topkba írod, amikor a hejesírásba kéne
2017. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem tudnak sokan megfelelő kategóriát választani itt gyk-n?
2017. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert az emberek általában nem írnak helyesen.


Én azt nem értem, hogy bámulatosan kiváló irodalmi műveket alkotó fanfic írók hogyan képesek iszonyatosan pocsék helyesírásra angolul. Kiváló gondolkodás, fogalmazás, szókincs, minden az egekben, de a helyesírástól a falra mászom, olyan hibák vannak, amiket nem értek, hogyan lehet elkövetni s szinte mindenki teszi...

A magyar nyelv pedig nehezebb s itt nem hobbiírók vannak.

Egy ösztöndíjas és végig jeles évfolyamtársam is óriási szarvashibákat végett mindig a magyarban, szóval még az értelmesebbje sem feltétlenül tud kicsit is helyesen írni... Mit várunk az átlagtól?

2017. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert az Érmelléki Kuglófember jól elvitte a helyesírási szabályzatot és megette!
2017. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azèrt az ezotèria kategóriában van ez a kèrdès mert ebben a kategóriában láttam a legtöbb hibás írást.
2017. aug. 5. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!