Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a rossz Magyarországon?

Mi a rossz Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ami máshol is terjed , a lecsúszás elszaporodott alja népek , élhetetlen városok vidék az ipar terjeszkedése miatt . A jellegtelenség , minden gagyivá lett nincs tartalma csak felszíne és ára van mindennek . A menőzés , a bűnözők természetes megtűrése , az elvtelenség . Szervezetlenség túlbonyolítás és a gyorsan változó kiszámíthatatlan klíma .
2017. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az is rossz hogy az 50-es évektől napjainkig a rendszerek mindenkiből biorobotot akarnak csinálni. Vessünk csak egy pillantást például erre a toszkánai képre:

[link]

Lakóinak jövedelemforrása a ház körüli birtok. Magyarországon tanyaként ismert ez az életmód, pontosabban csak volt ismert. Például a Bakonyban a háború után még kb. 120 tanya volt, lakóik boldogok és szabadok voltak. Annyira munka alapú társadalmat akarunk csinálni hogy az egyén érdekei, a szabadság, az egyéni boldogulás mára sokadrangú fogalom lett.

2017. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem semmi rossz nincs benne. Nekem tetszik. Akiknek nem tetszik, azoknak általában az alacsony fizetések miatt nem tetszik.
2017. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy ami erőforrásunk van, azt általában elpazaroljuk - azért, hogy valamennyit el lehessen lopni belőle.

Mondjuk ezért épül egy szuperkórház, nagyon sok pénzért, a többi felújítása helyett, mert így többet lehet belőle lopni.

Emiatt aztán rossz helyen lesz, külön tömegközlekedést is kell építeni hozzá (feleslegesen, hiszen a többi kórházhoz már van közlekedés), de ha elkészült, akkor is a legtöbb embernek többet kell majd utazni ahhoz, hogy odajusson, a mentő is lassúbb lesz, stb, stb.


Rossz döntésekkel lehet igazán nagy kárt okozni. Ha minden döntés az ország érdekét szolgálná, akkor kánaán lenne itt még akkor is, ha mindenhol 20%-ot lopnának belőle.

2017. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez tök jó! Nem gondoltam, hogy kapok négy értelmes választ. Ez elég ritka a gyakorikérdéseken :) De ha még más is elmondaná a véleményét, örülnék.
2017. aug. 15. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a baloldali politika a maradék, körberágott szélű, maradék kis hazánkat is el akarja törölni. Elvennék az önrendelkezési jogunkat és Európa legkiszolgáltatottabb gyarmataként végeznénk, olyan élet színvonallal, amit már 2010 előtt megszenvedtünk. :(


[link] http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Nem csak Gyurcsány akarja ezt, hanem az egész baloldal már a '90-es évektől Magyarország leépítésén dolgozik. Azért számoltak fel minden magyar ipart a cukorgyárakat és mindent, hogy a nyugati multikra legyünk mindenben szorulva, akik innen is kivisznek minden kiaknázható magyar lehetőséget.


Erre lenne jó nekik, a baloldalnak Magyarország, "bányának", innen tudnák kiaknázni azt a vagyont, amiből majd épül Európa. Mi meg maradunk a bányászaik, akiket a nyugati multi fillérekért dolgoztatni tud, hogy a saját Egyesült Európa Unióját erősítse a kis elnyomható magyarok vérén.

2017. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt kérdezem, hogy személy szerint neked miért rossz itthon, mitől hánysz, mit utálsz, mitől undorodsz, stb. Ezt a hosszú véleménynyilvánításodat egy mondatban elég összefoglalni, hogy: azért mert a baloldal lezülleszti az életszinvonalat, vagy a balodaltól hányok, vagy a baloldal bányásszá tesz engem, de nem kell bővebb politikai vitát gerjeszteni itt, csak felsorolásszerűen írd le, hogy mitől érzed rosszul magad, nem kell ennyire kifejteni, hogy a baloldal szerinted mit csinált, csak azt, hogy te mitől érzed rosszul magad.
2017. aug. 16. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Most nem érzem rosszul magam itthon, szeretem a mostani Magyarországot mert egyre élhetőbbé válik, de 2010 előtt nem sokon múlt, hogy nem kerültem az utcára és nem haltam éhen.
2017. aug. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ha lehet ne egyéni anyagi állapotról írjatok, hanem a közhangulatról, a jó és rossz dolgokról általában
2017. aug. 17. 09:27
 10/11 A kérdező kommentje:

én például azt utálom, hogy az autósok nem engednek át az úton

hogy tele van dohányossal mindenhol

hogy a szolgáltatók nem tisztelik a vevőt

a nagy bürokráciát

az aroganciát

2017. aug. 17. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!