Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól érzed magad ha azt látod,...

Jól érzed magad ha azt látod, hogy a régi osztálytársak akik folyamat csesztettek és szartak a tanulásra nem vitték sokra?

Figyelt kérdés

pl látni iwiw-en, hogy nincs munkája, vagy nem él fényesen, stb.


gondolok itt az olyan emberekre akik többnyire az osztálybomlasztók voltak, kulturálatlanok, ordibálósak, verekedősek, olyanok akik belekötnek a másikba, stb.


Nekem van jópár ilyen volt oszt társam, és megvallom jó érzés, hogy egy részükkel azért igazságosan bánt az élet.


van más így ezzel?


2010. máj. 24. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legszebb öröm a káröröm. :D
2010. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen jól és nem szégyenlem. Viszont az a baj hogy a gimim erős volt ahova okos emberek jártak, de ettől függetlenül a jellemük undorító volt, legtöbbjüknek. Úgyhogy őket keményebb lesz "legyőzni"...
2010. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
Igazából nekem pont az ellenkezője van... Nem voltam kitűnő tanuló, de becsületes voltam mindig! Nem csaltam a dolgozatoknál, stb...mint egyesek...inkább bevállalatm a rossz jegyet ha nem tanultam. Na mind1! Igazából a legnyomorékabb emberek vitték nálunk a legtöbbre. Amit te írtál, hogy lázadók, stb hááát ők viszonylag sokra vitték. Van aki üzletvezető külföldön, vedéglátós egy wellness szállodában... Én meg nem találok melót... szóval cseszhetem a becsületességemet...! Ez van... :(
2010. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 évet csúsztam az egyetemmel. melóztam, csomó pénzem van. otthon lakom külön lakrésszel, beszállok minden költségbe. 450 ponttal, felsőfokú nyelvvizsgával kocsit keresek és várom a jövő szeptembert. eljegyzés a láthatáron stb. savanyú a szőlő, mert nem vettek fel elsőre:) mégis baromi jól jártam:D ha sikerült az egyetem, akkor jó állásom lesz...:P
2010. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Egy ilyen osztálytársam volt. Nem érzem magam jól ettől, mert tudom, hogy olyan az apja, akivel élt, hogy ha pl. a nőjét felvitte éjszakára, akkor a fiát kizárta a lakásból. Akkor is sajnáltam, mert valójában nem ő tehet róla, hogy nem állt mögötte egy normális, gondoskodó család.
2010. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!