Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ellenséges osztálytársak? Ti...

Ellenséges osztálytársak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Idén szeptembertől vagyok új osztályban, ez a 2 hónap alatt sokukkal megismerkedtem, és jóban is vagyok. Ám van egy lány, akivel eddig kb. 3 mondatot váltottam (nem vagyunk egy szinten, de sosem sértettem meg, 1 rossz szavam sem volt hozzá), és egyik barátomtól hallottam vissza, hogy ő a hátam mögött olyanokat mondd rólam, hogy buta és hülye vagyok. Továbbá barátnőivel azt is furcsálták, hogy ez a barátom miért barátkozik velem, meg is kérdezték tőle, ő persze kiállt mellettem. A kérdésem az lenne, hogy sztetek miért csinálják ezt, amikor nem is ismerjük egymást? Ti mit tennétek?
2010. nov. 5. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy nem vagytok egy szinten?
2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én megtépném a kis qrvát, amúgy irigykedik rád, mert eddig szerintem ő volt az osztály "közepe", most meg te lettél, ennyi, sz*rni rá..
2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
irigyek
2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Azokkal foglalkoznék csak, akikkel jóban vagyok. Nem kell mindenkit szeretni és nem kell, hogy téged mindenki szeressen.
2010. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az osztály teljesen új, senki sem ismerte korábbról a másikat.


Az, hogy nem vagyunk egy szinten, az azt takarja, hogy ő olyan dolgokat csinál, amire egy normális gondolkodású ember azt mondja: "Pfffff"


Utolsó: Én is így vagyok, csak azért mégis zavar egy kicsit a dolog, mert nem érzem, hogy kiérdemeltem volna.

2010. nov. 5. 18:07
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Tegyél úgy, mintha semmiről sem hallottál volna, és legyél olyan kedves hozzá, mint bárki máshoz. Lehet még egy icipicit jobban is. Valószínüleg egy visszaahúzódó nehezen barátkozó személy, és valahogy így egyensúlyozza magát. Nem baj. Majd talán változni fog.
2010. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam mondani, hogy én kedves maradok hozzá, egyszer majd csak észreveszi, hogy hiába utál, én nem fogok őt.
2010. nov. 5. 18:09
 8/17 anonim válasza:
menj oda és beszélgess el vele elöször normálisan és ha norm akor jó, de habunko legyél te is csak te kulturáltan
2010. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele bunkó lenni, mert akkor az azt jelentené, hogy lesüllyedtem az ő szintjére.


Am csinált olyat pl., hogy hátrafordult (mögötte ültem), és elkezdett hozzám beszélni úgy, hogy minden 2. szava a b**dmeg volt (gondolom direkt csinálta, azthitte, poénos) én meg nem reagáltam rá, és visszakérdezett: Nem zavar, hogy b**dmegollak bmeg? Én: Nyugodtan, ha jólesik.

Egy lány sztem ne viselkedjen így...annyira alpári...

2010. nov. 5. 18:16
 10/17 A kérdező kommentje:
Jah, am 20/f vagyok.
2010. nov. 5. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!