Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik voltak Párizsban, hogy...

Akik voltak Párizsban, hogy érezték magukat? Mennyi általában egy főre repülőjegy, és mennyi az út oda? Esetleg karácsonyozott már valaki ott? Mik voltak a hátrányok, ha voltak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét egy repülőjegy kereső oldalon, a jegyek ára rengeteg dologtól függ, mint már vagy 1 milliószor le lett írva, de még csak jönnek ilyen kérdések. Ha egy repülőjegy információt nem tudsz önállóan kikeresni, hogy akarsz külföldön nyaralni.
2013. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az ár volt a kérdés lényege.... Nézegettem,és nézegetem.... Nem konkrét árat kérdeztem,csak mondjuk ha esetleg valaki volt,érdekelne hogy neki mennyi volt.Gondoltam hogy nem itt fogja lefoglalni nekem valaki a jegyet,itt csak ÉRDEKLŐDÖM a tapasztalatokról....De ezen az oldalon már csak szinte próbálnak a kérdésekbe belekötni , nemhogy segítenének....Ha úgysem tudsz segíteni,akkor nem kell megpróbálni oktatni sem,köszi !
2013. szept. 6. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az utazás Budapest és Párizs között nekünk 14000 Ft volt oda-vissza per fő. Nem tudom ez mennyit segít neked... Ezzel az adattal most előrébb vagy? :) Nem karácsonyoztam, most nyáron voltam. Jól éreztük magunkat.
2013. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hátrányok voltak,valami ami nem tetszett ? :)
2013. szept. 6. 17:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve mennyi ideig voltatok ott ?
2013. szept. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!