Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vegyünk házat Magyarországon?

Hol vegyünk házat Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal Ausztráliában élünk,viszont néha haza szeretnénk menni olyan 3-4 hónapra.

A kérdésem az lenne,hogy hol érdemes házat venni?

Most ne gondoljatok ilyen hatalmas,két emeletes palotára. 😃 Elég lesz egy kisebb lakás is vagy esetleg egy kicsi kertesháznak mégjobban örülnénk. 😊

Melyik kisvárosba érdemes költözni,ahol van legalább egy-két bolt,szép a környezet és nem olyan nagy a bűnözés?

Lehet a hegyekben is akár.

Minden választ nagyon köszönök! 😉


2017. aug. 25. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyula, Balaton környéke, Nagymaros
2017. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szentendre, Esztergom, Eger
2017. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Magyarország nyugati felét javaslom.Vas-megyét,Győr-Moson-Sopron-megyét. Esztergomot semmilyen szinten,mert a város nem élhető . Nagyon sok jól képzett ismerősöm költözött el a városból. Van közöttük több diplomás, valamit több szakmával rendelkező is. A kosz,por,ellepi a várost.A kulturális élet minősíthetetlen. Az emberekről nem beszélve. Viszont ha itthon vagytok a bazilikát,a várat érdemes megnézni,ezenkívül a nagy semmi. Párkányba érdemes átmenni.
2017. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 ***** válasza:
Azt ahol én lakom.Budapest peremkerülete,én itt is születtem és ha van kocsitok 25 perc alatt a belvárosban vagytok. Családi házas övezet,mindenki ismeri egymást az utcában. BKV.-val is 20 perc alatt a metrónál vagy de ha hazatérsz itthon csend van kint a 30-as tábla az utca mindkét végén.
2017. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!