Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elválalnátok ezt a munkát?

Ti elválalnátok ezt a munkát?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, Cepelen élek. Egy barátommal nézegettük, hogy hol tudnánk dplgozni. Sok helyet találtunk, aztán mondta hogy ő ismeri a Hungária körút és a Hős utca sarkán levő Penny egyik tulaját. És ők tudnánal nekünk péntektől vasárnapig pénztárosi munkát adni. Ez a barátom(fiú) már elválalta. És mivel ismerős, azt mondták megengedőbbel lesznek(bármit is jelentsen ez). De a lényeg az, hogy mégiscsak a Hős utca sarkánál van ez a Penny. És azt szeretném kérdezni, be merjem válalni azt a környéket? Esténként járnék haza, egyes villamossal. Meg átjárnak gondolom az emberek a 10.kerületi részéből a Hős utcának(amit ugye tudjuk milyen hely). Valaki volt már abban a Pennyben, valamilyen tapasztalat?

Köszönöm elölre is

(A kategória valószínűleg nem jó, de nem tudtam hova tenni a kérdést)


2017. okt. 16. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat hallottam, hogy csoportosan átmennek oda, és fizetés nélkül távoznak. Akadályozd meg, ha tudod.

Fogalmam sincs, ez mennyire gyakori, vagy egyáltalán többször előfordult-e. Nem tudom, hallottál-e arról, hogy most éppen körbefalazni tervezik a két, szóban forgó ojjektumot.

2017. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!