Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eldönteni hogy...

Hogyan tudnám eldönteni hogy mi/ki vagyok?

Figyelt kérdés

Inkább hogy mi vagyok.

Egy részem jó kislányos egy másik rocker vagy goth vagy emo vagy animés. Mindegyikben megtalálom magam és képviselném mindet de sajnos ez lehetetlen. Van hogy a viktóriánus stílust képviselném van hogy teljes rocker lennék stb...

Elnézést a zavaros fogalmazásért. Válaszokat előre köszönöm.



2017. okt. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne skatulyázd be magad. Bármelyik lehetsz, egyszer ilyen, egyszer olyan, amihez éppen kedved van.
2017. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel nekem is sok problémám volt, de szerencsére a szüleim helyreigazítottak a dologban.


Anyám szavait idézve (nem pontosan): Fiam te is ugyanolyan szerencsétlen hülye vagy mint mindenki más az osztályodban, se több se kevesebb.


Nem kell ezt túlgondolni. :D

2017. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a baj, hogy szerinted az határoz meg téged, hogy rocker vagy goth stb. Te te vagy, nem rocker, nem goth, nem emo és nem animés, hanem önmagad.
2017. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te te vagy.


Az én stílusomban összefér a gangsta/zef, Jeffree Star pink lelkivilága, a 19. századi dandy buli, a barokk esztétika, az oldschool blackmetál, kissé a grunge is, meg mindenféle gothic alág, és ez alkot egy egységet.


És ez így jó. :)

2017. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Teljesen megértelek. Pont most élem meg ezt a szakaszt, de egyre tisztább és egyre inkább megtalálom az összhangot magamban. Minél idősebb leszel, annál könnyebb lesz. Öltözködj úgy, ahogy éppen tetszik. Ha egyik nap feketébb, lazább ruhákba vágysz, akkor vedd fel azokat, de ha kicsit nőisebb szeretnél lenni, akkor válassz mást. Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, úgyis kialakul majd. Egy idő után ki tudod alakítani a saját stílusod, amiben minden oldalad össze tudod mosni. :)

Tényleg ne kategórizáld magad. Csak légy önmagad. Talán azt gondolod nem férnek meg egymás mellet. Sokáig én is így láttam, de ez nem így van. :) Miért ne lehetnél az összes? Örülj neki, hogy ennyire különböző dolgok érdekelnek, így leszel színes érdeklődési körű, ami nagy pozitívum. :)

2017. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!