Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eldönteni, hogy egy srác azért néz/pillantgat rám, mert bejövök neki, vagy azért, mert rájött, hogy tetszik nekem és azt nézi, hogy mikor bámulom újra?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem az adott srác kiszúrta rajtam, észrevette, hogy nekem nagyon bejön ő. A testbeszédemből, az arcomról, a tekintetemről, ha a közelében vagyok... Közös melóhelyen dolgozunk, egy műszakban. Ő tőlem jobbra az irodában dolgozik (ahonnan rálátásom van rá amikor ott van, a melóm közben), de jár-kell sokszor a gyárban is. Én igyekszem nem nagyon mutatni a jeleket, nem túl gyakran feltűnően sasolni, figyelni őt, csak finoman... Mostanában, pár napja mikor épp odapillantok az iroda felé, ahol ott ül bent épp (nem egyedül, hanem vagy 2 másik emberkével), azt látom, hogy arrafelé tekint amerre én vagyok, tehát felém néz, mintha talán mosolyogna is... nem tudom. Aztán látom hogy beszél ott a mellette ülő emberkével. Én meg egyből azt gondolom, hogy biztos ólam beszélnek, talán kinevetnek, mert elmondta nekik, hogy észrevette h nekem ő nagyon bejön... Vagy ez hülyeség? De tényleg több alkalommal is volt a 8 óra alatt ez a dolog.


Ez most mi lehet?


2017. aug. 30. 23:56
 1/7 A kérdező kommentje:
nem tinik vagyunk, hanem 25 évesek
2017. aug. 30. 23:58
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Inkabb irnad h tinik vagytok.

25 evesektol ez a dedo szint mar halal gaz

2017. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én rájövök, hogy bejövök egy lánynak, aki nekem nem tetszik, akkor direkt nem nézek rá többet, hiába bámul engem folyton.
2017. aug. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírod nekem privátban hol dolgoztok? Amúgy ne gondolj a legrosszabbra nem hinném hogy rajtad nevetnek. Szerintem te is bejössz a srácnak ha keresi a szemkontaktust.
2017. aug. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát van mikor keresi a szemkontaktot, van mikor nem.. . Figyelget sztem. Úgy érzem kerülgetjük egymást... Van amikor kimért velem, kerül... de amikor a közelemben van, érzem rajta hogy ő is vonzódik hozzám.. (csak ugye barátnője van, amit sztem ő nem tud, h tudok a Facebook-rol)

De néha megfordul a fejemben, hogy csak azért "vizslat" néha, mert tudja h ő nekem tetszik

2017. aug. 31. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. :D

Ugyanilyen bizonytalan helyzetben vagyok én is. Nekem is bejön egy srác a melóhelyen ahol dolgozunk. Az a baj,hogy vele egyáltalán nem tudok közvetlen lenni, mindig kissé ideges és zavart leszek ha meglátom. Már ránézni sem tudok, mert úgy is tudom,hogy ő nem vesz észre engem,mint nőt, nem jelentek neki semmit, csak egy kollega vagyok a sok közül. Nem vagyok egy kategóriában vele. Még is többet kezdtem el érezni iránta,mint amennyit szabad lett volna.És sokszor nagyon rosszul érzem magam, hogy odáig vagyok érte... Szánalmas,de próbálom leplezni,hogy mit érzek nehogy észrevegye,hogy vonzódom hozzá (bár az is lehet,hogy sejti valamennyire...). Szóval nem akarom,hogy kellemetlenül érezze magát miattam, ezért teljes közömbösséget mutatok felé. Biztos van olyan srác akinek bejön ha a nők csokorban csüngnek raja, nem tudom ő hogy reagálna rá, ha kiderülne hogy én is menthetetlenül belezúgtam. Inkább nem teszek semmit. Megfutamodok,mint egy gyáva kutya :D

Amúgy az, ha rád néz néha, szerintem nem jelent semmit. Mi nagyítjuk fel azt a pillantást, nekünk felejthetetlen, neki meg teljesen természetes,hogy néha csak bambul ki a fejéből. :D

Ezzel nem azt mondom,hogy te nem jöhetsz be neki, de nehéz rájönni ennyiből. Meg amúgy is, én már a jelekben sem bízom,van akinek jelent valamit, van akinek meg nem. Belefáradtam a jelkeresésbe, már csak a szavakban hiszek. Mármint ha igazak :D

2017. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves 3.válaszoló Te miért nem nézel rá direkt arra a lányra aki tetszik és akinek Te is tetszel? :)
2017. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!