Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Őszintén leírnád, hogy raboltá...

Őszintén leírnád, hogy raboltál-e ki már magyart?

Figyelt kérdés

és megosztanád a szármasod és az indokod?

(provokálók kíméljenek)


2010. máj. 31. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Magyar vagyok és sikkasztottam magyartól. Azért, mert ellopta a fizetéseinket elcsalta az adónkat és szemétmódon bánt az embereivel. Persze ez nem mentesített semmi alól. Akkor úgy gondoltam jó ötlet, de nem volt az.... Egy féreg szemétláda volt, persze lekapcsoltak később és a bünti is megvolt.
2010. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a kérdés provokáló,de nem,és a származásom Magyar!
2010. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Igen, raboltam. Cigány vagyok és olyan kedvem volt, ez az indokom.

Elégedett vagy, kérdező?

2010. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ez az! Itt soha nem lesz értelmes párbeszéd! Vagy rasszizmusért törölnék a kérdést, vagy olyanok írnak ide akiknek nagyon nem kéne. Én a valódi indokra lennék kiváncsi és, hogy az előítéletek mennyiben állják meg a helyüket ja és egy népcsoportot sem említettem.
2010. máj. 31. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni, de szerintem senki sincs olyan hülye hogy leírjon egy ilyet csak azért mert megkérdezték. Utána meg őt oltoganá mindenki. Hülye kérdés, bocsi.
2010. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Én cigány vagyok és már raboltam ki magyart. Egyszer haverokkal elmentünk kocsmázni, jól berúgtunk, hazafelé az első utunkba került emberről húztuk le még a ruháját is. Azóta más baráti társaságom van, akikkel nem csinálunk ilyet.
2010. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vagyok, még sosem raboltam ki magyart, sem semmilyen más nemzetiségűt.
2010. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ritkán mondok ilyet, de most elakadtam a magyar szónál. Komoly wtf érzés. Persze a "provokálók kíméljenek" eloszlatta a kételyeimet. Az angol humor él és élni fog :)
2010. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
SOHA! És nem is tervezem!magyar lány 24
2010. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:59

Magyar lány 24,akkor itt az ideje,hogy kirabolj egy magyart,pl engem,elrabolhatnád a szívemet:))

2010. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!