Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15-16 évesen te mennyire...

15-16 évesen te mennyire voltál komoly és felelősségteljes?

Figyelt kérdés
Például simán rád lehetett bízni egy kisgyereket, nem másokat okoltál a saját hibáidért stb.
2017. dec. 7. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Gyereket mondjuk nem bíztak rám, mert nem adódott ilyen szituáció.
2017. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen. (A legfiatalabb rokon is 20 évvel idősebb nálam, szóval "kicsi felnőtt voltam" gyereknek is - de nem bántam, sőt, élveztem.)
2017. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El tudtam játszadozni gyerekekkel, vagy etetni őket meg ilyesmi, de azért hosszú távú nevelésre képtelen lettem volna.


"nem másokat okoltál a saját hibáidért "

Tudod hogy van ez... A tanár mindig hülye volt, én meg mindig okos voltam (saját magam szerint).

2017. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel minden kamasz így van, legalábbis ha megpróbálok visszaemlékezni, ez a tapasztalatom. Én mondjuk 22 évesen sem voltam még igazán felelősségteljes, az, hogy dolgozni kezdtem, sokat dobott a dolgon.
2017. dec. 11. 04:06
 5/5 anonim válasza:

16 évesen már dolgoztam, mert meg akartam kapni egy két dolgot, így magamnak kellett megvennem. azután már magamnak fizettem az iskolát(ebédpénz, táska, írószerek...)

testvéreimre vigyáztam korábban, de nem családtagra még nem vigyáztam sose. ha meg másokat okolsz valami baki után akkor csak félsz a büntetéstől (ez teljesen normális)

2017. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!