Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék komoly, felelősségteljes férfit?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és az a problémám, hogy bár nagyon sok pasi van (túl sok), aki úgy valamit akar is, meg nem is, és sok olyan, aki bármikor fejest ugrana egy kapcsolatba (akár még el is venne). De az a baj, hogy még egy olyannal se találkoztam, aki úgy igazán felelősségteljesen gondolkodna az életről, nem a bulizás és a szex hajtaná, és nem csak úgy a kényelem miatt szeretne magának barátnőt, hanem olyan, akiről akár azt is el tudnám képzelni, hogy a gyermekeim apja lehetne. Sok barátnőm már féjhez ment, vagy épp most megy (amit nem sajnálok tőlük, mert az ő esetükben sem vagyok mindig biztos, hogy jó döntést hoztak) én meg kicsit el vagyok keseredve, hogy bár srácot mindig talál az ember, de nem olyat, akit érdemes komolyan venni. Tudom, hogy sokaknak még válogatni sincs lehetőségük, de itt most tényleg nem arról van szó, hogy szőke legyen-e vagy barna... Ilyenkor azt szoktátok itt mondani, hogy biztos nem jó helyen keresek, de mégis hol találni ilyet? (anyukám szerint ez a fajta kihalt, de szerintem csak rejtőzködnek...)
2011. ápr. 6. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress engem, amennyiben nem munkahelyi és egyéb problémákkal takarózol egy komolyabb kapcsolat ellen. :)
2011. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, ja és 28 éves.
2011. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok!A korom 27
2011. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy mint a többi nő. Keresgélsz. Bár én azt gondolom a leírtak alapján hogy neked nincs kedved keresgélni,illetve végigjárni a szokásos utat, tehát randi, járás ilyenek. De másképp nem megy, nincs ráírva senkire hogy milyen ember valójában.
2011. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsi a kereslet, így csökken a kínálat.
2011. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Manapság egy komoly, felelősségteljes férfi nem akar házasodni/babázni 30 éves kora előtt, mert még nem teremtette meg az ehhez szükséges biztos anyagi hátteret.


Szerintem.

2011. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy most akarok sürgősen férjhez menni és gyereket szülni, végigjárnám én az utat, ha lenne út. De általában az első csók után fel szokták ajánlani, hogy ott aludhatnék (még mielőtt ismerne). Az ilyen szerintem bárkit felvisz magához... Nem azt mondom, hogy hónapokat kéretem magam, de előtte legalább beszélgessünk, mert nekem ez így nem megy :D
2011. ápr. 6. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mindig csak azt tudom mondani hogy ismerkedned kell. Akár itt is, akár velem is ha van kedved.
2011. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság értelmes férfi nem nősül...
2011. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg szinte kihalt az ilyen,de aki keres talál.

Sajnos a magyar kormány ellehetetleníti az embert .

A kormány a hibás,nem fiuk.Szoc pol nulla,munkalehetőség nulla,bizonytalan jövőre,hogy tervezzen komolyan az ember?

Bár nekem van egy hét honapos kislányom,de stersszelünk is miatta,hogy mi lesz hogy lesz...

2011. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!