Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ha azt látnáto...

Zavarna titeket ha azt látnátok hogy valaki sört iszik a buszmegállóban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Magamat latnam, nem zavar
2017. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Attól is függ, milyen az illető: tisztaság, öltözet, viselkedés.
2017. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Állapottól függ. Én is söröztem már megállóban, de teljesen ápolt megjelenéssel, s az első söröm volt aznap. Az ilyen nem zavar. Az alkoholmámorban fürdő embernél már zavaróbb, de ott se az az egy sör, ami zavar
2017. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
63%
Nem, ha nem viselkedik úgy, mint egy részeg.
2017. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nem köt bele senkibe, addig nem zavar, mert én is ittam már sört megállóban és teljesen kultúráltan. Ha meg belém köt, vagy egy nőbe pl., akkor őt fogja zavarni az, amit kap tőlem.
2017. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2017. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
A sör nem zavar, ha nem önti rám, és az illető tud viselkedni, és a végén nem dobja el az üveget, vagy az egyéb tároló eszközt, mint ahogy azt BP-n sokszor látom a fiataloktól, hanem a szemetesbe teszi, vagy magával viszi, hogy később tegye a szemétbe. Bp-i éjszakában nem ma sör, az alkohol zavar, hanem a szemetelés, a törött üvegszilánkok, a rendbontás. A gond, hogy a kettő gyakran összefügg.
2017. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha viselkedik miért zavarna? Nem árt vele senkinek. Magamból indulok ki persze.. Ha van kisgyerek a közelben elötte nyilván nem fogok inni.
2017. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem, mennyiben más, mintha vizet inna?


Ha részeg, az adott esetben zavarna (pl. rám hány), de akkor is lehet valaki részeg, ha előtte otthon vagy a kocsmában itta meg.

2017. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Az sem zavar ha energia-italt iszik. Mi a különbség?


Aki a gyereket említette: egy gyerek nem tudja, hogy "bácsi" sört iszik és nem tejet. Lehet, hogy a gyerek meg teát iszik. Az zavarjon?

2017. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!