Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen táncokat lenne érdemes...

Milyen táncokat lenne érdemes megtanulni a báli szezonra, eküvőre, szalagavatóra stb?

Figyelt kérdés
Azt tervezem,hogy tavasszal eljárkálnék bálokra és tánc estekre,plusz még egy esküvőre is hivatalos vagyok.Sokszor látom esküvőkön,hogy majdnem mindenki táncol főleg az idősebbek,én meg pár barátommal csak gubbasztunk mint valami gyökerek,nincs semmi szórakozásunk csak a pia.Nézegetem a tánciskolákat,de annyi féle tánc van,hogy sosem érnék a végére mire megtanulnám mindet.Melyeket lenne érdemes megtanulni,amiket úgymond majdnem mindenki tud?(39F)

2017. dec. 29. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Keringő (bécsi, angol) és talán salsa, de egyiket sem kell profi szinten betanulni, az a tánc amit látsz nem "igazi" tánc csak simán jól érzik magukat az emberek.

Szóval ezekből a táncokból is elég az alaplépéseket megtanulni. Tangót nem mondom, esküvőn ritkaság, bálon meg amúgy sem illik :)

2017. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és hagyományosan a báli szezon január és mostanában esetleg március közé esik. Alapjában vízkeresztkor indul be. És eltart a húsvét előtti nagyböjt első napjáig. :)
2017. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!