Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A Szalagavatóra mit érdemes...

A Szalagavatóra mit érdemes felvenni vendégként:?

Figyelt kérdés

És hogy mit kellene csinálni vendégként?

életem első szalagaatója. 16F



2017. dec. 4. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiúként ez azért nem akkora tudomány.

Öltöny.

2017. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DK421 válasza:
Ing, öltöny, s az öltönyhöz való nadrág. Vendégként csak figyelned kell a műsort, semmi más egyéb teendőd nincs. :)
2017. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alkalmi öltözék kötelező, vendégként pedig annyi a dolgod, hogy jól érezd magad, és igyekezz kellemes beszélgetőpartner lenni.:-) Ha a meghívó lány, akkor illik felkérni táncolni, ha esetleg van fiatal, korodbeli női családtag, azt is. Idősebb nőket, anyukát, nagyit 16 évestől nem elvárás.:-)
2017. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat :-)
2017. dec. 5. 06:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp csiniben menj:) Nem fontos a zakó de azért egy szép ing meg egy szövetnadrág sztem illik.
2017. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még anyimindig kérdésem lenne hogy virágot azt kell vinni annak a lányka aki meghívott??
2017. dec. 5. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell. Majd a ballagásra viszel :)
2017. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DK421 válasza:
Hmm... Szalagavatóra nem fontos virágot vinni. Ahogy előttem is írták, inkább a ballagásra illik.
2017. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!