Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebay-en hogy kell rendelni?

Ebay-en hogy kell rendelni?

Figyelt kérdés
Megadod a bankszamlaszamod es leemelik vagy paypallal de nem tudom hogy mukodik, elvileg letudom forditani, de gyorsan kene rendelnem, mert elfogy a termekem.

2018. jan. 7. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kártyával szoktam fizetni, paypal-em nincs. De sokszor lehet utalással is fizetni. Nem te adod meg a számlaszámod, hanem az eladó az övét, te meg utalsz. A termékeknél oda van írva, milyen fizetési módokat fogad el az eladó.
2018. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Peypallal tudsz csak fizetni.
2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A német ebay-en bankkártyával tudsz fizetni.
2018. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, bankszamlaszamot ker. Ilyenkor leemelik, nem?:D Nemet ebay tippert jar egy pacsi.
2018. jan. 7. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Bankszámla szám alapján senki sem tud leemelni semmit. Különben elég lenne megszerezni a számlaszámod, nem?


Ha jól tudom van aki elfogadja az utalást, de akkor már inkább a kártya, nem?

2018. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem bankkártyaszámot? Nem ugyanaz.
2018. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy a regisztrációnál tartasz még? Ott lehet megadni számlaszámot, de nem kötelező. Az arra van, ha te árusítani akarsz.
2018. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, igen bankkartyaszamot, bicsanat, de nar regisztraltam, ott nem kertek most.Bankkartyaszamot, gondolom a szamlaszamit kell meg megadni es a biztonsagi kodot. De nem tudom, hogy akkor hogy es mennyi fog aterkezni. Szuleim mind aztmondjak, nem az nem jo, mert veszelyes. Ha nem talalok jobb negoldast, holnap csinalok egy virtualis kartyat. De azert elvileg attol nem kell tartani, hogy az ebayen valamilyen csalas vagy visszaeles tortenne.
2018. jan. 7. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ebayen a kártyás fizetéseket általában a paypal kezeli. Többször fizettem már ott bankkártyával, sosem volt probléma belőle.
2018. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!