Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti vesztek könyvet, vagy...

Ti vesztek könyvet, vagy kölcsönöztök? Melyik lehetőség szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Én kölcsönözni régen jobban szerettem, de most, hogy már dolgozom,nincs annyi időm, hogy időben kiolvassam a könyveket, ráadásul amiket igazán szeretnék, mindig kölcsönzésben vannak, és hosszabbítani sem tudom. Plusz elég borsos a könyvtári tagság ( legalábbis Bp-n).

2018. jan. 9. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Veszek.
2018. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Veszek.
2018. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mit csináltok a kiolvasott könyvekkel? Egy idő után felgyűlik, nem? Továbbadjátok a kiolvasott könyveket? ( Azok kivételével persze, amelyek nagyon tetszettek)
2018. jan. 9. 21:06
 4/16 A herceg válasza:
Letöltök :D
2018. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megtartom. Nem adom el... Szerencsėre van hova tenni őket.
2018. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Én általában kölcsönzök, csak akkor veszek könyvet ha biztos forrásbból tudom, hogy nagyon jó, vagy ha miután elolvastam annyira megtetszik.
2018. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A könyvtárbal leírom a címeket és leszedem amit tudok pdf-ben.
2018. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Én kölcsönözni, amúgy is könyvtárban dolgozom, mindig lecsapok az új könyvekre. :D Feleslegesnek tartom megvenni, egyszer elolvasom, aztán ott porosodik a polcomon, annak nincs értelme. Nálunk nem kell tagsági díjat fizetni, és meghosszabbítani is meg lehet. Ha meg valamilyen könyv nincs meg nálunk, van könyvtárközi kölcsönzés, és ki lehet kérni a könyvet egy nagyobb, városi könyvtárból.
2018. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Veszek, de túladni már nem tudok rajta.
2018. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amíg dolgoztam, a kedvenc íróim könyveit megvettem, de könyvtárba is jártam. Mióta nyugdíjas vagyok, nem veszek könyvet, nem akarom halmozni a lomnakvalót az örököseimnek. Könyvtári katalógusból választok, előjegyzek, illetve a polcról választok.
2018. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!