Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bánnak így a rockerekkel?

Miért bánnak így a rockerekkel?

Figyelt kérdés

Mielőtt még mindenki jönne azzal hogy pózer vagyok stb.. le is szeretném tisztázni mit jelent az, hogy rock. Ez nem egy stílus ez egy életérzés mikor meghallod és az ereidben felpezsdül a vér.. Mindig bandás polókba járok meg feketében fordított keresztes nyakláncal meg bakancs stb

Oda is szólnak (még fiuk is amit nem értek mert én fiusabb vagyok nálluk..) hogy mivan te rocker.. Igazábol nem is az zavar hogy kitűnök a tömegből mert sosem szerettem bele tartozni mások ányékába fogalmazok így.. csak, hogy miért kell el ítélni ha valaki más szubkultúrához tartozik?

14/L ( ja és az ilyen pedofil 20-40 évesek levelét nem kérem mert úgyse válaszolok rá, ezt most azért írom ki mert eddig bámilyen kérdés ki írásom után igy tucatjával kapatam a leveleket :"D) amugy érdekelne a véleményetek ezzel a kitaszítással kapcsolatba kort is irjatok köszi^^



2018. jan. 21. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, és a #6os nagyon jól mondja!

(utolsó voltam)

2018. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
29%
#7 le pontoztok mert cigany rocker vagyok ?? mi van veletek emberek ? kerdezo es meg te beszelsz le nezesrol !Hisz ugyan azt csinalod !
2018. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
amugy vissza olvasva a forditott kereszt a satan szolgalasat jelenti csak mondom.. nem vok hivő de ne akarj bármilyen szektás -sátánista divatot követni ...
2018. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Engem mindenhol lenéztek és beszóltak, hogy mit szeretek és mit nem. Pont ez a lényege a rocker/metál stílusnak

Szard le mit gondolnak az emberek :D ha neked így jó akkor ki legyen az aki megmondja neked, hogy számodra mi a jó.

Én is ilyen vagyok. Ha fel akarom venni a slipknotos pólót és mellé a felvarrókkal teleaggatott farmermellényem a nyér közepén akkor igenis felveszem mert úgy jó :D szóval tegyél magasról a köcsögökre akik beszólnak :D

A metálos/rockeres csajok amúgy is jobban néznek ki :D

Bár 14 évesen ez még annyira nem releváns, de 2-3 év múlva igenis lesz olyan srác pl akinek biztos le fog esni a rocker stílustól az álla :D

2018. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
kerdezo le pontoz.. o nem rocker ha nem skinhead satanista.. elsonek tanuld meg mi az a stilus!
2018. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

1. Fordított kereszt medált a keresztény vallás ellenzői hordanak, akik filozófiai alapon érvelnek ellene. Ha valaki rákérdez, akkor azt mondod, hogy merthát te rocker vagy és láttad sok más rockeren? Ezt úgy hívják, hogy DIVAT, kedveském.


2. A rock zene egy műfaj, akárcsak a többi, és életérzés annak, aki minden pénzét elkölti kazettára, lemezre, csak azért, hogy a kezében tudhassa imádott zenéit. Gondolom a te pénzed bandás pólókra, vallási/ hatalmi jelképekre megy el, és életérzésed a youtube világa. Bámulatos.


3. Ugye tudod, hogy kiszálltál az egyik tömegből, és leírásod alapján beléptél egy másikba? Értem én, hogy az AC/CD, BVB meg az Iron Maiden póló nagyon egyedinek számít, végül is gyártja a vezető multi H&M is, de gondoltál már arra, hogy azok a srácok, akik csipkelődnek, valójában látens kritikusai a te elképzeléseidnek?


Én mániákus rajongója vagyok az extrém trió egyikének, 13 éves koromtól. A legjobb barátnőm rapper, a párom néptáncos. Engem meg jobban érdekel néhány régi fanzine, mint az, hogy férfiasabb legyek a hozzám közel eső férfinél. Gondolkozz el azon, hogy miért nem értékelik a te "életérzésedet".

2018. jan. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
50%
Te is rájössz majd hogy ennek a feketében járunk bakancsban dolognak semmi értelme... :) 13 éves voltam amikor azt mondták nekem hogy "úgy is kinövöd" akkor persze tiltakoztam, 15 évesen már meg se látszott rajtam hogy milyen zenét hallgatok. Most itt vagyok 16 éves, csakis minőségi zenét hallgatok mint pl Beartooth, Bullet for my Valentine, Killswitch stb. és SEMMI rockra utaló dolgot nem veszek fel! És szerintem neked nagyonis fáj hogy megszólnak :D
2018. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!