Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is elkorcsosult...

Szerintetek is elkorcsosult egy világban élünk vagy velem van a baj? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval vegyük először azt a tényt, hogy már nem fontos az embereknek a személyes kapcsolat. Mindenhol azt látom hogy habár az emberek egymás mellett ülnek mégis a telefonukat nyomkodják. Nekem ez már sok. 16 éves létemre letoroltem a telefonomról minden olyan alkalmazást amire rá lehet függeni, errefel az emberek engem néznek hülyének.

A mostani fiúk nagy része a semmi miatt depressziós, de ne félj ha oda tennék őket 2 évre katonának biztos nem azon gondolkodnanak hogy az instagrammra vagy a Facebookra tegyek ki az érvágos képüket hátha valaki megsajnalja őket. Arról meg nem is beszélek hogy a legnagyobb gonduk az hogy a péntek esti bulira rózsaszín vagy sárga inget vegyenek fel, bezzeg egy kis lágy fuvallattól képesek összeszarni magukat.

A lányokrol inkább nem is mondok semmit...

Minden vágyam olyan világban élni ahol még léteznek emberi értékek és a férfiak igazi férfiak módjára viselkednek.

Szerintetek van-e ilyen hely még a világon vagy kezdhetek költözni a Marsra? Amúgy felnőtt koromban szeretnék farmon élni, állatorvos lenni és olyan emberekkel körül venni magam akik nem a profilkepem alatti like számok alapján ítélnek meg engem.


2018. febr. 3. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ja, nyírd ki mind!
2018. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát melletted én is inkább a telefonom nyomkodnám... De adok egy tippet: kevesebb nyavajgással és több pozitív hozállással az élet se olyan vacak.
2018. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
49%
Mocskos egy világot élünk 🤣🤣🤣🤣 Dr. Farm! Sok sikert 😉
2018. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Veled van a baj pontosabban a szemlélettel.
2018. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Néhány év és kinövöd
2018. febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
48%
Régen minden jobbvót' akkor még a férfiak is férfiasnak voltak és nem a telefonunkat nyomkodták!!! El kéne küldeni mindet katonának. Semmi baj pár év és kinövöd az edgy special snowflake jellemed. És ne csodalkozz ha az emberek a telót nyomják mellettem. Érdekes mellettem sose nyomkodták a barátaim
2018. febr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Gonoszok vagytok. Adjátok már meg neki, amit szeretne: Te csodálatos vagy. Bárcsak mindenki így gondolkodna. A világ rossz, ROSSZ, de te majd szebbé teszed. Pont ilyen barátnőt szeretnék, mint te vagy. A telefon elszívja a lelkeket, szerencsére te időben felismerted ezt, és normális maradtál. Na.


(Instagram, nem Instagramm)

2018. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na látjátok pont erről beszélek. Akinek egy kicsit más a világnézete már lebassz@tok.Gratulalok
2018. febr. 4. 07:24
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy bizonyos mértékig igazatok van, nem akarok általánositani. De mondok egy példát. Van egy barátnőm akinek 3 hónapja lett egy barátja aki ilyen depressziós valaki és folyton ő kell legyen a középpontban. Ha a barátnője el megy valahova velünk egész végig kell írjon neki vagy ha nem azzal fenyegeti hogy megvagja az ereit vagy újra drogozik. Na szerintetek ez normális? Egy megint én leszek a bunkó ha ezt nem vagyok képes megérteni
2018. febr. 4. 07:47
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyetlen példa. Ahol mindkét ember hülye. Komolyan ez kell a barátnődnek, ezt élvezi? Nyilván, különben nem lenne vele. De ha most olvasnál egy kérdés, hogy “miért igénytelenek a mai csajok, miért a drogos depiládákra buknak?” akkor azt gondolnád, hogy “hmm, milyen újszerű vilàgnézet”?
2018. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!