Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is elkorcsosult...

Szerintetek is elkorcsosult egy világban élünk vagy velem van a baj? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval vegyük először azt a tényt, hogy már nem fontos az embereknek a személyes kapcsolat. Mindenhol azt látom hogy habár az emberek egymás mellett ülnek mégis a telefonukat nyomkodják. Nekem ez már sok. 16 éves létemre letoroltem a telefonomról minden olyan alkalmazást amire rá lehet függeni, errefel az emberek engem néznek hülyének.

A mostani fiúk nagy része a semmi miatt depressziós, de ne félj ha oda tennék őket 2 évre katonának biztos nem azon gondolkodnanak hogy az instagrammra vagy a Facebookra tegyek ki az érvágos képüket hátha valaki megsajnalja őket. Arról meg nem is beszélek hogy a legnagyobb gonduk az hogy a péntek esti bulira rózsaszín vagy sárga inget vegyenek fel, bezzeg egy kis lágy fuvallattól képesek összeszarni magukat.

A lányokrol inkább nem is mondok semmit...

Minden vágyam olyan világban élni ahol még léteznek emberi értékek és a férfiak igazi férfiak módjára viselkednek.

Szerintetek van-e ilyen hely még a világon vagy kezdhetek költözni a Marsra? Amúgy felnőtt koromban szeretnék farmon élni, állatorvos lenni és olyan emberekkel körül venni magam akik nem a profilkepem alatti like számok alapján ítélnek meg engem.


2018. febr. 3. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem jó érvelés, hogy az előző válaszolók azért baxtak le, mert más a világnézeted, tekintve, hogy a kérdésed azokat ócsárolja akik nem értenek egyet veled.
2018. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
OKÉ igazatok van.
2018. febr. 4. 10:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted mert súlyos mentális beteggel van együtt a barátnőd, akkor mindenki az?

Ha megnézed hány párkapcsolatban ilyen egy fiú 1/100. A barátnődnek csak remek ízlése van. XD

2018. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A "normális" kifejezés relatív.
2018. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A kérdést hirtelen felindulásból írtam mert annyira mérges voltam a barátnőmre és a srácra nem jól fogalmaztam meg a kérdést.

Amúgy már akart vele szakítani de a srác azzal fenyegeti ha megteszi megoli magát

2018. febr. 4. 15:31
 16/16 anonim válasza:
Kérlek mesélj még. 😊😊
2018. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!