Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Heteró fiú + meleg fiú >...

Heteró fiú + meleg fiú > legjobb barátok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Moondjuk nekem speciel volt szerencsém megtapasztalni, és tényleg egy álom kb, de a nagy átlag mit gondol erről?


Sokan gondolják, hogy egy heteró fiú sokkal mélyebb barátságra képes egy meleg fiúval? (és most nem kell semmi egyébre gondolni ....)


Ha valakinek személyes tapasztalata van, azt külön megköszönném!


https://www.youtube.com/watch?v=49_Jm29uzvk&list=PLD_SCBOTfV..


2018. márc. 3. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Baromság, nem a szexuális orientáltságtól függ az, hogy valakivel mennyire vagy jó barátságban.
2018. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért más a feelingje, hidd el.
2018. márc. 3. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem egy nyálas "díszb uziról" van szó, akkor szerintem semmi különös nincs benne.
2018. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, és mitől egy álom ?
2018. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó kérdés, nem tudnám megfogalmazni. talán pont azért, mert a heteró fiú is tök másképp viszonyul egy meleg baráthoz, a meleg barát is a heteró baráthoz, mintha eltörlődnek ezek a tipikus "kötelezően utálom" -típusú határvonalak, nem tudom, olyan mint amikor a kutya meg a macska a legjobb barátok lesznek :)
2018. márc. 4. 22:55
 6/6 A kérdező kommentje:

na tök jó h itt ezeket olvasom, és mondjuk eddig s ehittem, de most több srác is azt mondja nekem h az kb annyira lehetetlen, mint egy macska-egér barátság, teljes képtelenségnek tartják ...


hát érdekes, az tuti.

2018. márc. 7. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!