Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a rövid hajú...

Miért ítélik el a rövid hajú lányokat?

Figyelt kérdés
itt nem a középhosszúra gondolok hanem akinek fiúsan rövid a haja

2018. márc. 10. 15:21
1 2
 1/13 Mansour ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem ítéli el, egyszerűen nem tetszik sokaknak. Nekem sem.
2018. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ki ítéli el őket?! Ütöm szét az összeset! Én kifejezetten imádom a rövid hajú lányokat!:)
2018. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyszer youtube-on egy magyar zenekart hallgattam, az énekesnőnek rövid haja volt, és ilyen kommentek jöttek, hogy tuti leszbikus, mert rövid haja van. Nem tudom, ezt honnan vették hajviselet alapján, de ok.

Szóval én sem értem az ilyeneket.

2018. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem elítélés, csak érthetetlen, miért akar egy nő férfinak kinézni az öcsifrizurájával.

Nem csoda, ha leszbinek gondolják.

2018. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Alain Delon ***** válasza:
54%
Mert a magyar "férfiak" egy jelentős része sötét bunkó.
2018. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 gyerekem és férjem van, mégis rövid a hajam. Volt derékig érő is, de szerintem (plusz szinte mindenki szerint) ez áll jól. Lófejem van hosszú hajjal.
2018. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért ítélik el a hosszú hajú fiúkat?
2018. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mansour ***** válasza:

Egyébként mit értesz elítélés alatt?


"Nem tetszik így a hajad." "Nem áll jól neked ez a frizura." "Nekem nem tetszenek a fiúsan kinéző lányok." - ezek nem elítélő mondatok.


"Nem is vagy igazi lány ilyen hajjal." "Ha úgy akarsz kinézni, mint egy fiú, akkor növessz farkat is." "Látszik rajtad, hogy nem stimmel veled valami." - ezek elítélő mondatok.

2018. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem, többnyire nem elítélésről, egyszerű nem tetszésről van szó.

A férfiak jó részének egyszerűen jobban tetszik egy nő hosszú hajjal. Más részüknek nem.

Ugyanaz mint ahogy pl egy hosszú hajú pasas a nők jó részénél szóba sem jöhet, másoknak meg kifejehetten ez tetszik.

Ízlések és pofonok, szerencsére nem vagyunk egyformák :D

2018. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jó azért köszi a válaszokat csak kiváncsi voltam mert nekem is ilyen hajam van és már vadidegenek is megnéztek és egyszerüen nem tudtak rájönni fiu vagyok-e vagy lány és az egyik srác az osztályomból le leszbizett.
2018. márc. 12. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!