Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fevennétek vaskos combbal kis...

Fevennétek vaskos combbal kis cellulitisszel rövid shortot? Normal súllyal de alkatilag vastag comb. Úgy irigylem a lányokat akiket latok shortban ilyen melegben de nem merem felvenni

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy kigunyolhanak a vastag combom miatt. Amugy latok ducikat is shortban de az ő dolguk, nekem normal alkatom van mont ezeknek a lanykaknak csak acombom vastagabb..es nem tudom mit tegyek
2014. júl. 15. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem olyan rövid, hogy ki van belőle a feneked, vedd fel nyugodtan (a popómutogatósat senkinek sem kéne). Én is felveszem pálcikalábakkal és narancsbőrrel, mert hosszúnadrágban még hülyébben érzem magam. De a legjobb talán egy térd fölé érő szoknya lenne.
2014. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel nyugodtan, persze nem a fenékmutogatós típust - ahogy az előző is mondta. Senki nem várja el tőled, hogy megsülj.
2014. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy Te hogy érzed benne magad..ha zavar, inkább ne vedd fel, mert rosszul érzed majd magad benne, de, ha nem zavar, nyugodtan. Nekem az átlagnál vékonyabb lábaim vannak, de narancsbőrös, ezért nem is hordok shortot, hiába mondja mindenki, hogy nyugodtan vehetnék, engem zavar.
2014. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a combod legyen vastag, mint a felső tested, nem? Szerintem sokkal szerencsésebb, nőiesebb. Nyugodtan vedd fel a rövidgatyát, a jó ízlés és a saját komfortzónád határain belül. Az se jó, ha kínosan érzed magad, de szerintem felesleges aggódnod.
2014. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kigúnyolni nem fog senki, de tetszeni sem fogsz senkinek. Minek mutogatod a legrondább testrészedet? Inkább vegyél egy lenge szoknyát, az százszor szellősebb és előnyösebb.
2014. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!