Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mitol rasszista megnyilvanu...

Ez mitol rasszista megnyilvanulas?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tegnap este filmet neztunk a baratommal. A filmben ketto gengszter csoport volt akik egymas ellen voltak.

Az egyik csoportban több fekete boru ember volt a masikban feher boruek voltak. Amolyan hip-hop / rapper stilusuk volt.Ahogy nezzuk a filmet jott a tipikus jelenet amikor kocsiban ült a fekete buro csoportnak a fonoke es nagyban jatszotta a rossz rapper fiu szerepet. en akkor megszolaltam : hogy hat, szerintem ez a stilus jobban all a feketeknek mint a feher fiuknak...


ezen a baratom total kibukott hogy micsoda rasszista megnyulvanulas ez tolem. es huu de gaz...

nem igazan ertettem ebben mi a gaz vagy rasszista..

inkabb bokoltam ugymond a szinesznek evvel..egyszeruen csak megallapitottam a feketeknek jobban all ez a szerep amit P.Daddy vagy SnoopDog csinal...


szerintetek is gaz volt ez a megnyilvanulasom?

(egyebkent ugy gondolom tokmind1 milyen borszin..a lenyeg hogy jo ember legyen..es az lehet barki)



2018. márc. 21. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Mármint melyik áll jobban? A rosszfiú szerep vagy a rapper szerep? Előbbi valóban rasszista. Az utóbbi... hát..., határeset. A rap valóban a feketék műfaja volt, onnan indult ki, legalábbis úgy tudom. Ha így nézzük, akkor tényleg a "fekete gettós rap" az igazi, a többi csak utánzás. De ez egy kicsit leegyszerűsítő és sztereotipikus. mert ma már a rap bőrszíntől független.
2018. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

köszönöm 1. valaszolo.

hat en ugy akartam vedekezni hogy egyzeruen sokkal jobban mozognak (kezmozdulat,mimika..) hitelesebbeb tudjak a meno rosszfiu szerepet jatszani. Peldaul az sem rasszista megnyilvanulas hogyha azt mondom a Brazil lanyok jobban tudnak popsit razni mint pl mi magyar lanyok...ez teny szerintem. ugy ahogy a fekete lanyok is jobban mozgatjak pl a feneküket mint egy feher lany.

2018. márc. 21. 22:57
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
A börtönélet is jobban áll a feketéknek
2018. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem rasszista megnyilvánulás, csak a barátod szociálisan hiperérzékeny. Amolyan divat ez mostanában "értelmiségiéknél".
2018. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a barátod a gáz. Valósznűleg valami elfuserált balos családból származik, ahol rasszitázást tanult.
2018. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Gyapotot is jobban tudnak szedni ám.
2018. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Palid libsi?
2018. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
A barátod egy korlátolt szar liberális.
2018. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
:-D köszönöm a valaszokat. igen, egyetertek. Osztrak fiu... birom..de ebben a temaban nagyon mast vallunk.
2018. márc. 22. 00:21
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

Nyilvánvalóan túlzás volt ezen kiakadni, ettől nem vagy rasszista.

De ez a sok rasszista ember ultra gáz és ha valaki nem osztja ezt, az libis. Ideje lenne felébredni Magyarország. Azt hiszitek fejlett, modern kori emberek vagytok, közeben a múltban ragadtatok szellemileg. Ideje lenne felnőni a 21. századhoz Európa ezen részén is.

2018. márc. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!