Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Azért, mert . Vagyok? ":...

"Azért, mert . Vagyok? ": rasszista megnyilvánulás vagy jogos védekezés a valós vagy vélt rasszizmusra?

Figyelt kérdés
Általánosságban kérdezem, nem Lewis Hamilton nyilatkozatára, amit egyébként ő poénból mondott.
2011. máj. 31. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
He?
2011. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen végigolvasod a cikket, akkor benne van, hogy Ali G mondta ezt poénből, és Hamilton csak őt idézte, mert minden piszlicsáré dologért megbüntetik.
2011. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Ali G mondta, de ennek most semmi köze ehhez. Eszembe jutott, hogy ha valaki ezt komolyan gondolná, az mi lenne, mert én nem tudom hova tenni.
2011. máj. 31. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű öndiszkriminálás. Mint amikor a melegek külön Olimpiát rendeznek maguknak.
2011. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc, semmi más. Ha valaki komolyan mondaná az is vicces lenne, nem rasszizmus, és persze nem is jogos. Háborodjon fel az ellen hogy kivételeznek vele, ne az ellen hogy kivételeznek vele, mert fekete. Azt valszeg úgy se tudja bizonyítani hogy milyen okból kivételeznek vele.
2011. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!