Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan váljak igazán kiemelked...

Hogyan váljak igazán kiemelkedően okos, kitartó és domináns egyéniség?

Figyelt kérdés

Mai napig azon gondolkozok, hogy, hogyan lehetnék kiemelkedően okos, kitartó és domináns.

Istennek hálát adok, hogy egy közepesen jó családi állapotba pottyantott a gólya, amikor megszülettem. Ezért sikerül a mai kor világának megfelelő telefont, ruhát kapnom. Zsebpénzemből, néha kapott extra pénzből drágább és drágább cuccokat veszek, ami által sikerül, hogy az emberek össze beszéljenek a hátam mögött, hogy ez a gyerek mennyire jól néz ki, vagy mennyire nyomorék (ez az irigy véglet). Ezt mind azért írtam le, mert amikor kicsit drágább ruhákban vagyok képes vagyok elfelejteni az értékeimet és leszarni a tanulást. Mitől lehet ez?(Átlagos mai hypebeast stílus) Ez az egyik véglet, a másik meg, hogy akármit elkezdek nem tudok végigcsinálni, legyen az egy leszálkásító diéta, vagy egy diákmunkahely. Utóbbiból mindig elkések, akárhogy akarnék igyekezni. Okos és kiemelkedő akarok lenni, de fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek bele. Buta annyira nem vagyok talán.. Nagyon sok dolgot tudok, amit egy átlagos fiatal nem. Vannak ambícióim munkahellyel, keresettel kapcsolatban, de egy kevés kitartást igénylő dolog is nehezemre esik. Ráadásul egy oldalnak és annak válaszolóival osztom meg a szánalmas életem, ami romokban hever. Csak a szavaim vannak, de tetteim nincsenek. Ez a legnagyobb baj..

Legyek egy kis átlagos ruhában járó kis tanulós kocka? Egyszerűen úgy érzem, hogy nincsen aranyközépút. Hogy kettő választásom van. Az első az, hogy maradok egy menő semmirekellő aki nem fogja semmire vinni, maximum elmegy egy rendőrnek, vagy készenlétisnek aki nem keres többet 150-180ezernél. VAGY olyan ember aki magába fordul, halálra tanulja magát gyermekkorában és mondjuk felnőttkorában egy gépészmérnöki munkahelyen főnök és a legújabb Audival, Opellal vagy BMW-vel jár és olyan háza van, hogy megszólal. Aranyközépút? Hogyan? Hogyan lehetnék okos és kiemelkedően domináns egyben?



2018. ápr. 3. 03:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Amíg tanulás helyett itt kérdezősködsz, addig okosdásról szó sem lehet!

Még pár órán keresztül rázhatod a rongyot, de tudd, hogy de. 10 után tilos!

2018. ápr. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joe001 ***** válasza:
67%

:)

Egy-két dologgal tisztában kell lenned .

Az amid van , nem te teremtetted meg , a szüleid dolgoztak érte , valamint a menőbb ruhák alatt nem tudom mit értesz, de ha ruhákkal, és hasonló dolgokkal akarsz valamit elérni , hát akkor csicska maradsz egész életedben . Mert ahogy írtad bármibe belekezdesz befejezni nem tudod... tehát, míg szüleid bírják, nyomatják a pénzt, te azt hiszed király csávó vagy, de ha ők nem lesznek, mész a süllyesztőbe. Az ilyenek háta mögött nem irigységből beszélnek, általában jót mosolyognak, vagy kinevetik , mert tudják , hogy mi lesz a vége :)

Nem attól lesz valaki kiemelkedő , mert arany láncok lógnak a nyakában , meg Gucci öltönyben van , kis sütnivaló is kell hozzá .

Kicsit a gondolkodásodon változtatni kellene, az ego ból lejjebb engedni, szülőkkel elbeszélgetni erről a dologról, ők tudnak segíteni leginkább.

Fiatal vagy még, és ilyenkor keresed a helyes utat ... már egy pozitív dolog, hogy ezen el gondolkodtál .

2018. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Előbb azzal foglalkozzálb hogy ki vagy és ki akarsz lenni. Ha ez megvan és még mindig itt tartasz, akkor ráérsz gondolkodni azon, hogy mi legyél...
2018. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az nyilvánvaló, hogy akarok változni. Kiskoromban mindig Én voltam az az agyonfényezett kisgyerek aki mások szerint talán képes megváltoztatni a világot, mert eszméletlenül nagy logikája volt és képes megtanulni mindent. Most pl. szarok bele a tanulásba. (Mivel itt névtelenül tudok kérdezni, reagálni ezért itt leírtam mindent. Való életben soha nem vállalnám, hogy itt kiteregetem az életem.) Közepes és Jó között van minden osztályzatom. De Én azt érzem, hogy szomjaznám a tudást legszívesebben. (Olyan téren akarok domináns lenni, hogy tudom, hogy mit akarok. Egy rendes férfi, akire felnéznek az emberek és van tekintélye. Remélem ezzel mindent letisztáztam a ,,domináns" szóra a kérdésemben) De van ez az élet, hogy minden második héten van valami buli és persze, hogy ott vagyok, mert mindenki előszeretettel van velem a humoros és eredeti személyiségem miatt. Én egy olyan személy akarok lenni, aki viszi valamire az életben és "meg akarom váltani a világot", meg akarom tenni az első lépést, hogy kitörjek ebből. Be vagyok skatulyázva. Édesanyámék semmit nem foglalkoznak velem. Csak a karrier. Hogyan kérdezzem meg őket?

Mit csináljak ezzel? Tisztában vagyok vele, hogy nem Én teremtettem meg a sok dolgot, de mondjuk fele ruhámért Én gürcöltem nyáron nehéz fizikai munkával. Ott is nyösztetéssel csináltam a dolgokat és ezért tré a helyzet és ezért írtam le erre az oldalra, hogy mi a problémám. Hiszen erre épült az oldal elméletileg. Ha nem merem feltenni máshol, akkor itt nyugodtan megtehetem. Én nem az a tipikus ember vagyok, aki megaláz másokat és az Ő hátukon mászik fel. Nem játszom az agyam. Egy eredeti kedves személyiség vagyok, aki önzetlenül szokott segíteni a bajba esett embereken.

(Van külön egy videóm, amit ha akarsz elküldök. Csináltam egy társadalomkritikai videót, amiben leírtam egyéni véleményem a világról és annak alakulásáról. (y) )

Ezt mind nem önfényezésből írtam, hanem egyszerűen, hogy nem egy átlagos mai fiatal vagyok. Én ki vagyok éhezve a sikerre, csak valamiért úgy érzem, hogy nem fér össze az okosság és a ,,menőség". Vagy Én gondolom rosszul? Kérlek világosítsatok fel. Mert képes lennék feladni ezt az életet a sikerért, képes lennék rá, mert érzem, hogy jók a képességeim, csak nincs ami előhozza, az akarat nincs meg. Osszátok meg a véleményeteket kérlek, hogy mit is kéne tegyek.

2018. ápr. 3. 10:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy mit erőlködök itt. Szerintem nem ezen az oldalon fogom megkapni a kérdésemre a választ. Sőt. Valaki értelmezni sem tudta a kérdésemet, szóval kételyben vagyok.(rip)
2018. ápr. 3. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!