Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez nem röhejes? Bejelöl az...

Ez nem röhejes? Bejelöl az illető facebook-on (aki az osztálytársam húga) és még köszönő viszonyba sem vagyunk egymással?

Figyelt kérdés
tehát annyi az egész hogy tudjuk a másikról hogy létezik és akkor ő már bejelöl , ti értitek?
2010. jún. 11. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez legyen a legnagyobb bajod, de most őszintén...:)
2010. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik sportot űznek az ismerősök számának növeléséből. Ha egyszer szomszédos bilin pisiltetek a bölcsiben, már megjelölnek ismerősnek. Engem is idegesítenek az ilyenek, mert egyrészt nem akarok tele lenni valójában ismeretlen ismerősökkel, másrészt az ember nem szívesen bánt meg valakit azzal, hogy visszautasítja. Ugyanakkor egy kisebb városban, településen szinte mindenki ismer mindenkit látásból. Legegyszerűbb megoldás, ha eleve beírod az adatlapodra, hogy csak olyanok jelöljenek, akikkel beszélgettél is már, nem csak tudják, hogy ki vagy.
2010. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Z-generáció. Van egy virtuális világunk, ahol mindenki barát, ismerős, még az ellenség és az egyik pingvin is az Antarktiszról.
2010. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy vicc az egész..
2010. jún. 11. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Már bocs, de minek vagy Facebook-on, ha zavar, hogy bejelölnek?

Látott téged párszor, gondolta ismer, bejelöl.

Röhejes ez a mai világ, hogy egyesek miken nem problémáznak.

2010. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azért vagyok fenn facebookon ,te kedves ,hogy minél több ismerősömet bejelöljem/belejöljenek beleértve a külföldieket is


de szerintem jobb ha ezen nem vitázunk mert úgy sincs értelme

2010. jún. 11. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
és most komolyan, mi károd származik abból, hogy valaki bejelölt, akivel köszönőviszonyba sem vagy? Vagy az rémített meg, hogy esetleg ezután köszönnöd kell neki, ha ne adj isten összefutnátok valahol?
2010. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
semmi baj, csak akkor ismerkedjünk össze vagy valami ,de nem így lett:D
2010. jún. 12. 09:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok az az ismerős gyűjtögető. Távolba szakadt rokonok és osztálytársak vannak csak bejelölve.

Volt, hogy visszautasítottam emberkét, mert ugyan egy faluban laktunk 20-25 éve (Ált. suli) de sose voltunk mégcsak haverok se.

2010. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne jelöld vissza. Írj neki egy üzenetet, hogy bocs, csak közeli barátokat, ismerősöket jelölök vissza. Ha megsértődik, ő baja.
2010. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!