Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretném a páromat születésna...

Szeretném a páromat születésnapjára meglepni egy kiskutyával. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Menjünk együtt el érte, vagy amikor lesz a "buli" neki, akkor adjam oda neki?
2010. jún. 16. 18:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem együtt menjetek érte, ő döntse el milyen kutyát szeretne.=)
2010. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kutyásként azt mondom, hogy a kutya nem ajándék, hanem felelősség, mint egy gyerek. Azt se tudod, hogy a párod akar-e kutyát, milyet akar, összeillenek-e, és felkészült-e a tartására, nevelésére.


De ha már mindenképp kutyát akarsz neki, akkor együtt menjetek el kiválasztani.

2010. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A fő kérdés az, hogy ő szeretne-e kutyát, mert ez nagyon rosszul is elsülhet.

A együtt mentek el érte, akkor ő tud választani, viszont szerintem az nagyobb meglepetés ha a bulin találkoznak először.

2010. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elvinném, hogy ő választhassa ki. Azért egy kutyusnál fontos, hogy a gazdája válassza ki!

Szerintem így neki és a kutyusnak is jobb lesz. És ha ott vagytok ő is el tudja dönteni, hogy tényleg örülne -e egy kutyusnak.


Hiszen egy kutya azért nem olyan ajándék, mint a többi.. nagyon sokat kell vele foglalkozni és még sok évig vele lesz. Egy második társat választ ilyenkor az ember.


Sok sikert!


L/21

2010. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A fajtatiszta kölykök kb 50ezernél kezdődnek. Jó sok pénzed van.
2010. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
utolsó ki mondta h fajtatisztát szeretne?
2010. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ajándékba kaptam a páromtól a kutyámat (persze, előtte megbeszéltük, hogy szeretnék), és együtt mentünk el kiválasztani. Ami nagyon jó ötlet volt, hiszen előbb lányt akartam, de mikor megláttam, hogy a lány milyen félős volt, a másik meg milyen virgonc, a másik mellett döntöttem. És azóta is a ő legjobb társam...mármint a kutya:) vagy:(
2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Annak idején kaptam szülinapra egy spánielt,szerettem volna,de még nem voltam felkészülve a kutyatartással járó gondokkal.anyagi költségekre...szerettem,imádtam,de nem kellett volna azt kapnom...ha meg van a kutyatartás feltételei,és a párod is nagyon szeretné lepd meg,de egyébként ne...
2010. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ő már nagyon rég óta nyaggat, hogy szeretne egy kutyát, vegyünk, akarja. De én mindig terelem/tereltem, hogy nem, nem kell nekünk kutya, stb. Azt tudni kell hozzá, hogy volt már kutyánk, csak sajnos elütötte egy autó 2 éve. Na azóta nyugi volt egy darabig, de most hajthatatlan. Talán most picit lenyugodott, és úgy érzem, hogy mivel jövő hónapban születés napja lesz, meglepem vele. Most biztos nem fog rá számítani, és hatalmas öröm lesz. :) Csak azt nem tudom, hogy hogyan legyen. Az az igazság, hogy én már beszéltem egy valakivel, aki küldött is képet a két kiskutyáról, amiből még lehet választani, és nekem kell eldöntenem, hogy melyik lesz a szerencsés kutyu.

A kérdés az az, hogy együtt beülünk a kocsiba, és megyünk valahova, és ott megkapja, vagy a bulin kapja meg.

Ja, és a kutya nem pénz kérdése.

Olyan sok mindent kaptam tőle az elmúlt években (nem csak kézzel fogható dologra gondolok), lesi mindig minden kívánságomat, én vagyok minden téren az első, ha venni kell valamit, vagy bármi. Az előző kutyánkat én szerettem volna, meg is kaptam. Most rajtam a sor! :)

2010. jún. 16. 18:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is először BESZÉLD MEG a pároddal, hogy kiskutya lehet-e ajándék?

Ugyanis egyik barátnőm NEM SZÓLT nekem erről, csak annyit tudott, hogy szeretem a kutyusokat, volt is kutyusom, de csak ezekből indult ki, amikor meglepett egy kiskutyával. Nem örültem neki, mert nem vagyok olyan helyzetben, hogy kutyusom legyen (egész nap dolgozom, egyedül élek, senki nem lenne a kutyussal egész nap, panelben lakom).

Pár éve amikor a kutyusom meg volt, még nem egyedül éltem, mindig volt, aki távollétemben foglalkozott vele, nem is panellakásban éltünk.

Nagyon sajnáltam a kiskutyát, hogy nem lehetett az enyém, és HARAGUDTAM AZ ILLETŐRE, AMIKOR "MEGLEPETT" A KISKUTYÁVAL. NEM KÉRDEZETT MEG RÓLA, HOGY AKAROM-E.

2010. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!