Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt a Halott Pénz nevű zenekar...

Ezt a Halott Pénz nevű zenekart hogy szeretheti valaki?

Figyelt kérdés
Annyira gagyi, zeneileg és szövegileg is. Nem tudok kitérni belőle, hogy ez valakinek tényleg tetszen. (tudom-tudom ne hallgassam!:D)de most tényleg érdekelne hogy ebben mi tud tetszeni valakinek?
2018. jún. 25. 19:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a Bunyós Pityu, de ha ezeknél is rosszabb, akkor az már kiváló eszköz vallatásra.
2018. jún. 26. 19:32
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Vallatás, pont ezt mondtam ma a zöldségesnél, jó fej volt és lecsukta. Én ma már nem hallgatok kommersz adókat, de szegény páromnak muszáj s van valami irritáló zene. Na ezt remixelték és engem tényleg prímán lehetne vele vallatni...


De tuti tetszik valakinek, ha létezik és játsszák, nem?

2018. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az "egyszerűbb" felfogasú sajnos átlag embernek az mászik a fülébe ami egyszerű vagy már halott hasonlót


ezért egyformák ezek a zenék és néha még ugyan azokat a skála kombinációkat is lehet bennük hallani már ha egyáltalán fel lehet ismerni bennük ilyesmit.

2018. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én személy szerint szeretem őket. Tény, hogy a szövegükben nincs túl sok értelem, de ragadósak, és ha meghallod a rádióban utána ez fog járni a fejedben még, ha nem is szereted őket.

A célközönség szereti és ez a lényeg, ha nem így lenne, nem lennének milliós nézettségű videóik.

Vannak ezerszer rosszabb hazai "előadók" mint ők, csak, hogy kiemeljek párat, Horváth Tamás, Opitz Barbi és a sok hasonló megasztárxfaktoros menekült.

A halott pénz önerőből jutott el oda, ahol most vannak és nem lett alájuk tolva egy egész tévécsatorna.

Egyébként, lehet, hogy így rádióban nem szereted őket, de csak, hogy egy személyes tapasztalatot mondjak, mindig is gyűlöltem Majkát és Curtist (Curtist még most is, de ennek nincs köze a zenéjéhez), de az egyik fesztiválon teljesen véletlenül odakeveredtünk egy koncertjükre, és akkora bulit csináltak, hogy én, aki a Belehalok című számukat ismertem csak, így is élveztem és hatalmas élmény volt, azóta is fesztiválokon elnézek a koncertjükre, ha úgy van.

És, hogy ebben mi tud tetszeni valakinek kérdésedre válaszoljak. Tetszenek, mert bár szeretem az örök klasszis zenéket, zenészeket, 20 éves lányként, ezek a semmi szöveg/értelem dalok is megfognak, hisz az én korosztályomnak szólnak, és jó rájuk ugrálni, bulizni egy hatalmasat koncerteken.


Egyébként, én, mint Halott Pénz fan nyugodtan kérdezhetném, hogy mi tud tetszeni valakinek egy Kis Grofoban vagy ebben az újonnan felkapott Nemolyanlányban vagy Nemazalányban (vagy nemtudomkiben), de nem érdekel és, ha valakinek az tetszik, szíve joga.

2018. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egyébként, én, mint Halott Pénz fan nyugodtan kérdezhetném, hogy mi tud tetszeni valakinek egy Kis Grofoban vagy ebben az újonnan felkapott Nemolyanlányban vagy Nemazalányban (vagy nemtudomkiben), de nem érdekel és, ha valakinek az tetszik, szíve joga.


LOL ezek még mindig zajokra énekelő emberkék ugyan úgy nem szeretik őket egy bizonyos korosztály felett;)

techno trance dnb

2019. ápr. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!