Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem őszinte...

Mit tegyek? Nem őszinte velem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (haver) 5 éve vagyunk barátnők,de még mindig ugy érzem hogy velem nem őszinte.Mióta a suliban ügyeletbe jár,azóta a többi barátnőivel lóg,a napköziben ő a sztár hiszen mindenen röhög,meg eljátsza a hülyét,pedig tudom hogy ő nem ilyen.Én nem egy bohócot szeretnék barátnőmet hanem egy féltesót akivel meglehet beszélni a problémáimat,azzal tisztában vagyok hogy van más barátnői is ,de ugy érzem hogy nem őszinte,több dolgot is eltitkolt előlem amit a többi barátnőitől kllett megtudnom:(olyan elszomorító

amikor meg beszélni akarok vele azt mondja hogy oké,változtatok rajta,de másnaptól ugyan ez van,megint!

Jövőre egy csomó sportra akar járni hogy ne keljen ügyeletbe járnia,de nem érdekli hogy nekem ez rossz mert így sem szoktunk most már "jókat beszélgetni"

mit tegyek?

11/L


2010. jún. 18. 16:20
 1/2 anonim válasza:

gondolkozz el azon, hogy Te tényleg egy ilyen lányt akarsz e barátnőnek!!!!

még annyi barátnőd lehet..

jol gondold meg kire pazarolod az idődet,lehet később

bánni fogja..hogy elvesztetttégeg

2010. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de csak ketten vagyunk lányok az osztályból és hozzá foghatót nem ismerek
2010. jún. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!