Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon negatív dologna...

Magyarországon negatív dolognak számit a Könföderációs zászló használata illetve viselete?

Figyelt kérdés
A tegnap azt olvastam hogy az USAban sok helyen annak számít , szóval kíváncsi vagyok az ügy magyar vonatkozatára

#Magyarország #Könföderációs zászló
2018. júl. 22. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Magyarorszagon 100 emberbol 95 azt sem tudja hogy kik voltak a konfoderaciosok meg az unionistak, nemhogy felismerje a zaszlot.
2018. júl. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Mindenhol az, ahol elítélik a rasszizmust, de:


1) Magyaroszágon kifejezetten rasszisták az emberek

2) A többség nem tudja, mi az a zászló.

2018. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen az tudtommal is igaz hogy a Könföderációs zászló a néger ellenes rasszizmussal van asszociálva , bár sokan teljesen más okok miatt használják illetve viselik a ruházatukon .


Amúgy szerintem Magyarországon nincs számottevő néger ellenes érzés , de az már egy más téma .

2018. júl. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!