Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azt veszem észre, hogy az...

Azt veszem észre, hogy az egyik osztálytársam, akit eddig jóbarátomnak hittem, lenéz engem, és gonoszul bániok velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:04
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem beszéld meg vele! Kérdezd meg mi a baja .. és ha gonoszkodik akkor ne foglalkozz wele .. hagyd ott és mond meg neki hogy keress más barátokat vagy gondolkodj el hogy mit csinálsz .. ennyit ajánlok.. :)

Sya ..

2010. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miben áll a lenézés meg a gonoszság? Beszéltél már vele erről? Másban, ill. másokkal szemben is megváltozott a viselkedése? Kicsit bővebben fejtsd ki légyszi.
2010. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mostanában kezdett el velem, de csak velem ellenségeskedni.
2010. jún. 21. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen... középsuliban kb a legjobb barátnők voltunk, aztán egyre több embertől hallottam vissza dolgokat, magyarul kibeszélt engem, és még hazudott is rólam elég csúnyákat... az utolsó évben odáig fajult a dolog, hogy már alig beszéltünk. később megtudtam, hogy féltékeny volt rám (nem tudom, hogy konkrétan miért). próbáld vele megbeszélni, ha letagadja, hogy valami baja lenne veled, akkor nincs mit tenni, ne bízz benne. remélem meg tudjátok beszélni!
2010. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne beszélj meg vele semmit, mert csúnyán eláruld téged, ne bízz meg benne soha többet, de ne is bosszulj, mert ezzel csak az ő szintjére süllyednél. Barátkozz másokkal,és bizonyítsd be h jobb vagy mint ő - az sokkal jobban fájna neki mintha szembesítenéd...
2010. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Féltékeny valamidre,valakidre,ez szinte biztos!
2010. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindent, adok neki még egy esélyt.
2010. jún. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!