Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valami bosszú ötletek...

Van valami bosszú ötletek "barátnő" ellen?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnő" aki mindenkit becsap, átver, rá nyomul a kiszemeltre/barátomra ezt már nem csak velem hanem még rengeteg csajjal ezt csinálta és egy kicsit vissza szeretném adni pár ötlet esetleg. Most meg neki tetszik egy srác.
2018. aug. 27. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyszerű #8-as. Akkor én balek vagyok. Ezért most azt mondom, te egy kisstílü senki vagy. Nem ezt gondolom, de remélem, megsértettelek. Jöhet a bosszú. Gyere ide, és megtapasztalod a balekságot. Csak ne menjen el a kedved az élettől is.

Te is csak az a fajta vagy, aki azt hiszi, mindent izomból kell megoldani, mert más nem is létezik. Pedig igen, és sok meglepetést tud okozni.

2018. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11 kisstílű senki vagyok, mert nem hagyom, hogy mindenféle jöttment proli azt tegyen velem, amit akar.

Ki beszélt itt arról, hogy mindent izomból kell megoldani? Állj le a szalmabábozással. Azt írtam, ne hagyjál megtorlás nélkül semmit, ne hagyj kifizetetlen számlát magad után. Állj le a szalmabábozással.

A kilences válaszadónak van igaza, amikor azt írta, hogy elégtételt kell venni, zöld pacsit kapott! Te pedig pirosat.

2018. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!