Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit kezdjek a barátnőmmel?

Mit kezdjek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Általános utolsó éve, egy hónap.

Évekig legjobb barátnők voltunk, de megromlott a kapcsolatunk.

Eljutottunk oda, hogy éjjel-nappal veszekszünk, "bánt". Akár szavakkal, mondatokkal, akár fizikálisan...( oldalamba markol, de meglátszik a nyoma...)Vagyok annyira türelmes, nyugodt, birka csaj, hogy nyelek, és csak néha üvöltöm el magam, hogy állítsd már le magad.


Ma betelt a pohár... Borzasztó beképzelt lett egy jó ideje, de nincs mire. Szinte mindenben jobb vagyok nála, ezt mindenki elismeri, mégis veri magát. Emellett pedig nagyon féltékeny rám...

Nem akartam eddig harcot, de ez már sok...


Mit tehetnék, hogy kibírjam vele az év végét, de addig is szenvedjen?



2013. máj. 2. 16:08
 1/6 anonim válasza:
Próbáld megbeszélni vele mond meg neki, hogy mi zavar téged. Ha semmit sem lehet csinálni vele,akkor ne keresd, ne beszélgess vele egy darabig. Csak észreveszi magát. S ha nem, akkor hagyd a francba.
2013. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Szinte mindenben jobb vagyok nála..."


Még ha így is van, azért valljuk be, ez is kissé beképzelten szól..

2013. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, és bocsánat érte, nem egós akarok lenni, őt se akarom bántani, de így van...
2013. máj. 2. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond, én sem bántásból jegyeztem meg.


Ahogy leírtad, ez a baráti kapcsolat eléggé megromlott már. Szerintem a távolságtartás a legjobb, hiszen együtt csak marakodtok. Nem azt mondom, hogy kerüld látványosan, hogy aztán azon is megsértödjön, de talán nem kell sülve-föve sem együtt lenni (pl. szünetekben).


Nehéz az ilyesmi, tudom, föleg ha még osztálytársak is vagytok.

2013. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából suliban egymással vagyunk csak el... a többiekkel ímmel-ámmal csak..
2013. máj. 2. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki az életéből, ne foglalkozz vele, még akkor is ha egy suliba jártok. Ennyi! Nem kell ezt szépíteni, kocc és kész!!
2013. máj. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!