Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Min lehet összeveszni egy...

Min lehet összeveszni egy baráttal ugy hogy az azután bosszút akarjon állni rajtam?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés előre kitervelt manipulációnak tűnik
2015. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem teljesen de részben igen ,de nagyon fontos lenne :)
2015. márc. 11. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ez függ a barát természetétől,meg hogy mi sérti őt annyira, hogy bosszút akarjon állni.
2015. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen de légyszi valamilyen példákat mondjatok légyszi :)))
2015. márc. 11. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha egy féltett titkát kikotyogod. Én ugyan nem vagyok bosszúálló típus, de az ilyen inkorrektség kiveri nálam a biztit.
2015. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az tényleg jó ötlet hogy ki kotyogod a titkát.Az én ötletem:

-terjessz pletykát róla

-ha van barátja/barátnője flörtölj vele

-nevess rajta mindig

(Lehet hogy bénák az ötleteim bocsi,de amióta az ellenségeimel kibékültem angyalka lettem :-))

2015. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én se úgymond bosszút állok, hanem inkább látványosan ignorálom azt, aki megbánt, kizárom az életemből. ha valamiért mégis találkoznom kell vele (egy társaság, munkahely, stb.) akkor csak simán nem beszélek vele, csak amit nagyon muszáj.
2015. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!