Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sport rövid gatyában és sport...

Sport rövid gatyában és sport topban szoktam lenni általában, ez miért baj? Miért kell megszólni, ha így megyek vásárolni vagy vhova?

Figyelt kérdés

Sportos, jó testem van. Mellesleg a bikini sem takar sokkal kevesebbet vagy többet. 🙂


/sport top, nem trikó/



2017. júl. 11. 12:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Mi ezzel a baj? Én is, de engem mindig megdicsérnek.
2017. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%

Jesszus! Így aztán nagy igénytelenségre vall!!!

Nem nagyon Vagy tekintettel másokra az a baj, senki sem kíváncsi a közértbe a sheggedre és más arucikkedre amit eladásra szánsz , maximum az utcasarkon értékelnék.

2017. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Meg mindig jobb, mintha műszempillában, instagram szemöldökkel megspékelt 3 kiló sminkben mennél.

Meleg van, én is nehezen viselem el.

És szerintem mindegy, hogy az utcán kocogó, vagy a közértben vásároló lányon látsz sport topot. Ugye, kedves második?

Annyit takar, mint a crop top. Amerikában azt is simán hordják, itt meg egyesek riban.cozzák azokat a lányokat, akiknek egy kicsit kilóg a hasuk.

2017. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Az miért volna baj?pláne hogy sportos vagy.

Csak azoknál gáz, akiknek nincs önkritikájuk és csupa narancsbőrösen, túlsúllyal öltözködnek úgy.

Esetleg linkelsz egy hasonlo kepet h milyenre gondolsz?

2017. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%

Fura hogy a fiuk tudnak rendes szalonképes ruhát felvenni alkalmakra, pedig nekik is melegük van de mégsem fürdőruhába mennek vásárolni.

Talán példát kéne venni róluk! Igaz? Harmadik!

2017. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Fiúk tudnak normálisan felöltözni? LMAO Az első márciusi napsugárzásban félmeztelen járnak a fehér hetero fiúk az egyetemre de ok, biztos neked van igazad renáta :D
2017. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%

Bocsánat! Nálam az egytem nem mérvadó mert a java részük csak melegedni szórakozni és időtöltésnek jár oda!

Az átlag normális férfiakra gondoltam akik már dolgoznak és nem a szülők tartják el őket mint az egyetemistákat...

2017. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Elég fura felfogásod van kedves Renáta... Láttam több válaszodat is az oldalon. Nagyon nő ellenes vagy nő létedre.
2017. júl. 11. 15:18
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

Az fura szerinted, hogy nem szeretem a közönséges alja viselkedést és öltözködést pár nőnél!

Bocsánat hogy nem állok be mögétek a sorba és van különvéleményem úgymint másnak.

2017. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
11%-ban adsz hasznos vàlaszokat. Ez egy kicsit elgondolkodtató. :)
2017. júl. 11. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!