Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hogyan öltözködik általában...

Ki hogyan öltözködik általában? Csinosan vagy lazán? Én ha este előkészítek egy csini szettet reggel mindig tul soknak érzem ezt mind felvenni, ha meg helyette lazán öltöztem fel később rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Szóval általában ez szokott lenni. Reggel túl soknak érzem azt mind felvenni és olyan csini elmenni ahova kell, viszont napközben látom a sok csinin felöltözött lányt és arra gondolok hogy én is jobban is fel tudtam volna öltözni.

Akkor mit tegyek?

Vagy sokszor van az úgy, hogy öltözködnék csinibben de soknak érzek mindenhova csinosan menni, viszont max hétvégén megyek valahova (bulizni nem járok) de akkor is csak pár órára kapok fel valamit.

Azért nektek is több önbizalmat ad ha tudjátok hogy mindent megtettetek azért hogy jól nézzetek ki aznap nem?

19L



2018. febr. 6. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Télen melegen.

Farmer, pulcsi (jó, csini pulcsi), és bizony bundás bakacs. :D


Amúgy csinosan (harisnya-csizma, ruhák, szoknya...)

2018. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Én mikor milyen kedvem van és az időjárástól is függ. A farmer-tornacsuka-póló verziótól a csipkésszoknya-fűző-harisnya verzióig bármi ami épp eszembe jut és nincs túl hideg/meleg hozzá. A meló egy részét otthon csinálom, van hogy egy nap csak 2-3 órára megyek be konkrétan (láthatóan) dolgozni, na ilyenkor nem vacakolok sokat, kinézek az ablakon aztán legtöbbször a farmer-póló lesz. Ha egész nap bent vagyok, akkor sokkal hajlamosabb vagyok csinosabban felöltözni. De sosem készítem ki előre a ruháimat, reggelente az ablak meg a hangulatom dönti el hogy épp mi lesz rajtam. Mondjuk mások öltözködését sem figyelem.
2018. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiúként válaszolok ha nem gond. Miért érzed reggel soknak? Félsz, hogy nagyon kitűnnél a tömegből? Mert ha igen szerintem ettől abszolút ne tarts. A normálisabb emberek ezt pozitívan értékelik, aki meg netán lenézne emiatt azzal nem kell foglalkozni.
2018. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én mindig úgy öltözök, ahogy aznap jól esik, mert nekem sose vált be ez az előre megtervezés. Sose volt kedvem ahhoz, amit este kigondoltam :D


Nekem az ad önbizalmat, ha jól érzem magam, és ha ez annyit jelent, hogy kapucnis felsőt veszek fel meg farmert tornacipővel, akkor abban vagyok, ha fülbevalót, magassarkút meg inget, akkor abban. Nem szeretem, ha túl sokat kell gondolkoznom egy öltözeten, mert szerintem az kívülről is túlagyaltnak tűnik, és én személy szerint többre értékelem a laza eleganciát mint a sarkosan kigondolt, minden téren patent outfitet.

Az, hogy más lány magassarkút vesz fel, vagy szoknyát, nem vesz el az én önbizalmamból, mert én pl alapból nem is érzem jól magam egész nap szoknyában, hétköznap meg nekem nem praktikus viselet egy magassarkú, tehát ezekben nem is érezném magabiztosan magam hétfő reggel munkába menet, így ezeket meghagyom hétvégére.


Azt meg végképp nem gondolom, hogy egy blúz viselése egy sima pulcsi helyett azt jelentené, hogy én "többet megtettem" a jó külsőért :D


Ha szeretnél csinosan öltözködni, vagy változatosabban, de reggelre elbizonytalanodsz, esetleg készíts ki több darabot is este, amit jónak gondolsz, és reggel csak azokból válogass, ne az egész ruhatáradból. Így kedvfüggő is, de kevésbé leszel hajlamos arra, hogy a rég bevált, úgymond biztonságosabb cuccaidhoz nyúlj.

2018. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, hogy egyszer csinibben mész.

Legtöbbször nekem sincs kedvem "kiöltözni", basic ruhákat hordok, a sminkemre fektetek nagyobb hangsúlyt és kiegészítőkkel játszok. Nyáron ez pl. úgy néz ki, hogy egy fekete Birkenstock, valami mintás pólóruha, nagy fülbevalók. Télen fehér sneaker vagy valami extrább bokacsizma, vastag skinny farmer, fekete kötött pulcsi, nyakláncok, piros rúzs. A körmömet sem festem, maximum ha nem tetszenek épp a színes ruháim és szinte csak fekete-fehérben járok egy ideig:D Kevés ruhám is van egyébként, amikre többet költök és évekig hordom. (pl. egy Birkenstock papucs igen, valóban drága, de 3. éve hordom)

20L

2018. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!