Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 26...

Szerintetek gáz ha egy 26 éves srác egyedül megy bulizni akár romkocsmába akár diszkóba?

Figyelt kérdés

Sajnos megromlott a viszonyom a barátaimmal, nagyot csalódtam bennük így magamra maradtam és magányos vagyok. Szerintetek gáz, ha egyedül megyek le egy romkocsmába vagy diszkóba vagy bármilyen szórakozó helyre, hogy új ismeretséget barátokat szerezzek? Nem néznének nagyon furán meg nem pattintanának le, ha oda akarnék csapódni valakikhez? Mi a véleményetek?

A válszokat előre is köszönöm!


2018. szept. 2. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan mehetsz, es megprobalkozhatsz az ismerkedessel, maximum ha nem talalsz neked szimpatikus embereket / csoportokat, vagy teged nem talalnak ok annak, akkor nem lesz belole semmi, de ennyi. :) tok jo, hogy van kedved probalkozni.
2018. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz szerintem. Főleg ha könnyen is barátkozol, akkor meg pláne. :)
2018. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha egyedül mész.

Nem gáz, ha másokkal mész.

Nem gáz, ha nem jársz ilyen helyekre.


A gáz az, amikor valaki másokat méreget, hogy mért nem úgy működnek, ahogy szerinte kéne.


Amúgy idősebb korban lemorzsolódnak a barátok, ezt mindenki megéli, nem véletlen szoktak idős emberek csak úgy nekikezdeni dumálni buszon, vonaton a mellettük ülőnek.

2018. szept. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

" Amúgy idősebb korban lemorzsolódnak a barátok, ezt mindenki megéli, nem véletlen szoktak idős emberek csak úgy nekikezdeni dumálni buszon, vonaton a mellettük ülőnek. "


Hát szerintem az igaz barátok nem morzsolódnak le, hanem kitartanak egy életen át. Dehát az én esetemben úgylátszik nem beszélhetünk igaz barátokelról.... Talán majd egyszer megtalálom valahol. Minden esetre a remény hal meg utoljára.


Hát sajnos pont hogy nehezen szociálódok idegenekkel, kicsit zárkózott vagyok. Ennek megvannak a múltbéli okai. De úgy gondolom, hogy valahogy le kell győznőm ezt az állapotot, és az csak úgy megy ha megpróbálok egyedül ismerkedni. Előszőr biztos nehéz lessz meg kellemetlen, de talán ha bele jövök, akkor már könnyebb lesz és talán még tök jól is fog menni a végén ki tudja. Minden esetre próba cseresznye. De köszönöm a bíztatást!

2018. szept. 3. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nem az! Igenis jó dolog otthonról kimozdulni, semmint nézni a négy falat. Lehet kellemetlen, de nem gáz, sőt épp az ellenkezője.
2018. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!