Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen személyiségű ember jut...

Milyen személyiségű ember jut eszetekbe az Évi névről?

Figyelt kérdés
Nem Éva, hanem Évi.
2010. jún. 21. 22:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
Mint életem szerelme. Gyönyörű, hosszú fekete kissé göndör haj, barna szemek, szomorúság, de ha mosolyog, akkor ő a legszebb.
2010. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy duci,pattanásos,elhanyagolt külsejű csaj jut róla eszembe,aki emellett azért nincs híján egónak,és elég nagy játékos.
2010. jún. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tegnap 23:03-Nem azért ilyen a tesód,mert folyton ócsárolod???
2010. jún. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Két archetípus is eszembe jut. 1. Csendes, szorgalmas, vékony lány.

2. idegesítő kishúg, aki mindig összerugdossa a szőnyeget

2010. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

23.03vagyok

Nem, ő alapból ilyen, ez a viselkedési séma nálnuk minden generációnál örökrődik, elég érdekes, a nagybátyánk is ilen. A külselye pedig azért ilyen mert tépi a haját s évekóta nem nől, a sütik pedig a gyengéi kb napi 3szor ami a súlyt illeti, az izzadás pedig az elnyomott lelkisérelmei miatt vannak mert gyűlöli az embereket a közelében (pl zsúfolt busz se kell hozá, elég ha egy légtérben van vele egy akármilyen ember.)

És ez nem miattam van mert engem sose tartott emberi lénynek (vagy apát,anyát bárkit is) s nem méltat arra, hogy szóljon hozzám.

2010. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egy duci, 20-as éveiben lévő, vörös göndörhajú lány jut az eszembe. :)
2010. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egy folyton mosolygós néni szemüveggel, fakanállal a kezében othonkában, ősz hajjal, amit a feje teteján kontyba csavarxD és épp ezt mondja: "gyerekek! na mit sütött a mami?"

Húú lehet, hogy ez az én nagymamiideálom?xD

2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!