Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két azonos személyiségű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két azonos személyiségű, egyéniségű (mintha ikrek lennénk) ember hosszútávon h viszonyul majd egymáshoz?

Figyelt kérdés

igaz, 2 hónap telt el. rengeteg időt együtt töltöttünk, ismerem a barátai nagy részét, voltunk együtt szórakozni, ketten és barátokkal. ellenben azonos bika horoszkópúak vagyunk... lusták, makacsak, naívak, olykor bizonytalanok, érzékiek, sértődékenyek, oltogatósak stb. rengeteg mindenben hasonlítunk, alig akad egy-egy különbség. pl nem érdekel a foci és nem szeretem a gesztenyepürét. ilyen kisebb eltérések vannak, de tényleg: rajzfilmtől kezdve az azonos márkájú ásványvízen át, zenéken keresztül, alkoholtól kezdve, rengeteg mindenben hasonlítunk. nem tudom érthetőbben elmondani, h tényleg mintha ikrek testvérek lennénk. majdnem egymagasak vagyunk, egy héten ünnepeljük a szülinapunkat, egy idősek vagyunk. nekem és neki is 3 féltestvérünk van, neki bátya nekem nővérem. egyforma házi illetve vadonélő állatokat kedvelünk, növényeket is. nem hiszem el :)

tehát nekem ez nagyon furcsa, hogy ennyi mindenben hasonlítunk, és ez később talán nem lesz olyan nagy dolog... mindent tudunk már (majdnem, a mély-érzéseken kívül) a másikról...


2011. febr. 19. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy Isten még mindig. De szólok, hogy ne éld magad bele, hogy egyformák vagytok..
2011. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a legjobb, legideálisabb helyzet. Nem lesznek viták, hogy te ezt, ő azt szereti; te kutyát akarsz ő macskát.. Mindig tudtok majd valamiről beszélgetni, úgy hogy valóban odafigyelsz rá, mert érdekel az amit mond. Szerintem semmi probléma nem lesz.
2011. febr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pont ez a bökkenő. nem beszélgetünk. és h miért? nem tudom... nem beszél meg velem dolgokat, úgy értem még erőt se vesz magán h kis figyelmet fordítson arra h van bnője akivel olykor beszélgetni kéne. mert egyébként 99%-ban csak hülyülünk, és engem kifejezetten zavar h haverként kezel. természetesen büszke arra h van bnője, és szeret engem, elmondja bárkinek mennyire, de nekem kőműves poénokkal jön, és amikor mesélek kevésbé igyekszik válaszolni, illetve átbeszélni. mintha hülye lenne ahhoz amit mondok...
2011. febr. 19. 01:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont mégsem vagytok túl egyformák... És nem hiszem, hogy ez lenne a bökkenő. Hanem pl. az, hogy hülyének tartod, ez mondjuk rövidtávon se túl nyerő, nemhogy hosszútávon.
2011. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem hülye
2011. febr. 19. 01:10
 6/12 anonim ***** válasza:

"mintha hülye lenne ahhoz amit mondok...'

csak ezért hittem, hogy hülyének gondolod, de úgy látszik ,ezt az abszolút félreérthetetlen mondatot mégis félreértettem ;)

2011. febr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hozzám hülye, ahhoz h beszélgessen értelmesen. sok mindent elmondott magáról h senkivel se beszélgetett fontos, érzelmes dolgokról, én vagyok az első akivel tudna. pedig van egy 13 éve tartó barátsága, de még vele se beszélt igazán mély dolgokról. számomra meglepő és furcsa, h ennyire felszínes. viszont nagyon szeretem, csak ezt az egyet hiányolom. gondolom majd jobb lesz:)
2011. febr. 19. 01:22
 8/12 A kérdező kommentje:
bocsi 16 éve tartó..
2011. febr. 19. 01:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg nem esik le, hogy megint lehülyézted? Hozzád, vagy bárki máshoz, a lényeg, hogy hülyének tartod.

És ha nem tudtok beszélgetni, az a kapcsolat halála. A jó kommunikáció a legfontosabb!

2011. febr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
egyetértek, akkor nincs jövője ennek a kapcsolatnak.
2011. febr. 19. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!