Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ázsiai férfiaknak tényleg...

Az ázsiai férfiaknak tényleg olyan kicsi a péniszük?

Figyelt kérdés
Pl. Kína, Koreai-félsziget, Japán stb.

2018. szept. 5. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Kb. amennyivel kisebb a testük is.
2018. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Hozzáértők szerint igen, de azért nem "olyan" nagyon. Viszont nézd meg a koponyájuk felépítését: lekerekített formák, a gömbből alig kiálló részek: kicsi orr, kicsi áll, sőt kicsi fülek. Aztán mégis erősen fejlett a szexuális kultúrájuk ami a szépirodalmukban is tükröződik. A szaporodásukat meg ez egyáltalán nem gátolja (sőt.....).
2018. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj,ez is férfi függő


Rengeteg koreainak van nagy pénisze, elég elmenni Szöülba,az ottani férfiak (bár inkább fiúkat mondanák) sokkal magasabbak mint egy Busani gyerek szóval ja(nyilván akkor valamivel nagyobb nekik,de ez nem játszik szerepet mert sokszor előfordul hogy egy alacsonyabbnak nagyobb:D)persz az egész Ázsiában vannak különféle férfiak, viszont ez csak tévhit hogy nekik kicsi:')

Pont úgy ahogy itt is előfordul a kicsi méret, úgy ott,nem feltétlenül úgy kell felfogni a dolgokat hogy ott "mindenkinek kicsi"

2018. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is ugyanolyan netes baromság, mint az, hogy a négereknek csak óriási farkuk van.

A méret nem rassz függő, hanem egyén függő. Ez ugyanolyan, mint mikor női ismerősöm rá volt kattanva a néger férfiakra, nem egyet felszedett a külföldi nyaralása alatt, itthon meg elpanaszolta nekem, hogy már örült, ha valamelyiknek 15cmes volt.

2018. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Igen, az ázsaiaiaknak átlagban sokkal kisebb

Nem netes baromság, Édes istenem :DD

2018. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Én lenni kicsi occo kinai ember. De dorong érni a födig.
2018. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akuet lattam,anbak pont olyan volt mint a tobbi havernak...nem tudom masnak milyen..de biztos cuki
2018. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!