Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Németországba vagy Spanyolorsz...

Németországba vagy Spanyolországba költözzek?

Figyelt kérdés
Ez a két kedvenc helyem, Berlin és Madrid. De nem tudom eldönteni, hogy melyikbe szeretnék költözni. Még fiatal vagyok ugyan, de azért kellene tudnom, mert akkor meg kell tanulnom németül vagy spanyolul.
2010. jún. 23. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem Spanyolország szebb,a nyelve is szebb,melegebb van ott,a spanyolok konyhája is finomabb jóval:)A spanyol pasik sokkal jobbak mint a németek:)Szerintem egyértelmű:)

16/L

2010. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A spanyol jól jöhet még Amerikában is, de Spanyolország csődben van, ez nem érdekel senkit?

Előbb tanulj meg németül ÉS spanyolul, ráérsz dönteni.

2010. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Berlin.
2010. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegy csak el innen!!!


Mindkettő nagyon jó hely!

2010. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:)

utolsónak: igen, tudom, hogy mindkettő nagyon jó hely, ezért nem tudok dönteni:S:D

2010. jún. 24. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni is akarsz, akkor Németország. Ha erre nincs szükséged, akkor mindegy, bár Berlin szerintem izgalmasabb hely.
2010. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát mindenképpen dolgozni is akarok.

egyébként köszi a válaszokat!=)

2010. jún. 25. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!