Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt a chatekkel?

Mi történt a chatekkel?

Figyelt kérdés

Anno - úgy 8-10 éve - kb. 10 ember találkoztam a legnagyobb magyar csetről.

Akkoriban még több ezren voltak fent még délelőtt is, voltak persze hülyék is, de egy csomó értelmes ember.


Most felregisztráltam újra: max, 300-an vannak fent. Nincs értelmes ember fent, csak kötözködnek és borzalmas helyesírással osztják az észt.


Azt nem értem, ez pontosan mitől is van. Mindenki átment instára és hasonló oldalakra?



2018. okt. 25. 14:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

egyszerűen a normálisabbak már nem csetelnek, maradt pár 100 debil, akik nagyképűsködésen és kötekedésen semmire nem képesek.

a gyalogló speciel olyan, mintha beképzelt tinigyerekek lennének csak fent, de nem, ők 40 éves nagyra nőtt gyerekek.


egyébként tényleg nicns ebben semmi meglepő – ahogy korábban írták – sok értelmes fiatal elhúzott külföldre, és már nem jön fel magyar oldalakra, persze hogy esik a színvonal.

a fiatalabbak meg már csak az ismerőseikkel beszélgetnek fészen, instán.

2020. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!