Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A BADO társkereső fizetős,...

A BADO társkereső fizetős, vagy ingyenes?

Figyelt kérdés
Nem találtam erre utalást. Egy ismerősöm fent van, már keresgél, de még ne fizetett. Szerinte előbb-utóbb majd kell fizetni. Jó lenne előre tudni, hogy igen, vagy nem és ha igen, mennyit.

2018. okt. 27. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A legtöbb társkeresőre odaírják, hogy teljesen ingyenes, de közben fizetned kell, hogy tudj üzenetet írni, és még a profilképeket sem tudod megnézni. De a BADO-t nem ismerem, szerintem az is hasonló lehet.
2018. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Vannak kisebb korlátozások, de teljesen jól használható ingyen is.

Megnézhetsz bárkit, írhatsz bárkinek.

2018. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha olyan valaki válaszolna, aki használja, vagy használta. Nem szeretnék kellemetlen szituációba kerülni.
2018. okt. 27. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én használtam. Mit gondolsz, hasamra ütöttem és írtam valamit? Ha nem akarsz, nem fizetsz semennyit.
2018. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyes szolgáltatások fizetősek: pl. az, hogy ki nézett meg téged, kinek vagy a kedvence, stb.

De előre kell fizetni mindent, utólag nem hajtanak be semmit.

2018. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!