Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek manapság viselnek...

Miklós37 kérdése:

Szerintetek manapság viselnek felnőtt emberek kitűzőket vagy ez a fiatalok hóbortja? Van értelme ilyen dolgokkal foglalkozni?

Figyelt kérdés
Vállalkozász indítanék rá, de nehéz érdemi eredményeket találni arról, hogy mennyire kelendőek ezek a dolgok. Ötletek? Tapasztalatok?

2018. nov. 10. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég 80as évek. Bár a vasalható minta is divat-miért ne? Mai divatos mintákkal lehetne,esetleg strasszokkal. De vigyázz mit csinálsz- nehogy megbüntessenek pl ha jogdíjasat csinálsz. Egyébként szerintem pl rockerek hordanak együttesest.
2018. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem ez nehezen hoz annyit, hogy érdemes legyen rá építeni egy vállalkozást. Ha van is kimondottan ilyen üzlet, akkor annyi elég is. Szerintem aki ilyet vesz az se olyan nagy összegért és ritkábban is, tehát nem hozna elegendő bevételt. Olyan mintha egy csak rágógumi boltot nyitnál, venni vennék, csak kérdés megéri e?
2018. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg!
2018. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak.
2018. nov. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!