Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ágyneműhuzatot vigyek...

Milyen ágyneműhuzatot vigyek a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be és koleszos leszek, nem tudom milyet kéne vinni, hogy lehet-e bármilyen, vagy valami.. nem tudok semmit ezzel kapcsolatban :/
2010. jún. 26. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meséld már el milyen különbségek vannak közöttük? Mintára gondolsz?
2010. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kell ágyneműt vinni koleszba nem kapunk :O? Jövőre én meg főiskolás leszek jó messze szóval ez engem is érdekel. Már az, hogy egyáltalán kell-e!?
2010. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Kollégium válogatja...

Én még paplant is vittem, mert nem voltam hajlandó belefeküdni abba, amit előttem használtak...de szerintem azt már nbem korlátozzák, hogy milyet viszel be. EStleg azzal lehet gond, hogy bizonyítanod kell, te vitted be, és nem onnan való...

2010. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, ahová én megyek ott kötelező. Az kell mint minden koliba, le is írták hogy mikre lesz szükség, aztán a bátyám barátnője is nagyot nézett, hogy ez is kell.
2010. jún. 26. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Középsuliban volt ágynemű, csak huzat kellett. Olyat vittem, amiben szerettem aludni (de hát másmilyenem nincs is). Fősulin csak az ágy volt adott. Senkit nem érdekelt, hogy egyáltalán viszel-e ágyneműt.
2010. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyet vihetsz. De ha tanácsolhatom, olyat válassz, amit nem féltetek, mert egy koleszban bármi történhet vele. :)
2010. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amikor 6.oszt. gimiben voltam koleszos, akkor nekunk is kellett. Emlekszem meg meg is szabtak, hogy ket hetente haza kellett hozni mosatni... ah, regi szep idok.


Amugy olyat viszel, amilyet akarsz.De persze esszeru hatarokon belul, pl. egy katolikus suliba lehetoleg ne vigyel be vicces feliratosat( " a pedofilia nem csak a katolikusoke), hanem valami szolidat.

Arra figyelj, hogy kenyelmes legyen, hisz fura lehet, hogy nem otthon vagy, hanem egy idegen helyen, tehat mindenkepp ne ujat, hanem amit mar szeretsz, megszoktal. Aztan majd idovel veszel masikat, ami tetszik.

Jo koleszt!

2010. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző: ezt csak kitaláltad, vagy tényleg létezik ilyen ágynemű????? xDDDDDDDD
2010. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ert: poloban van ilyen feliratos, es gondolom agynemuben is csinalnak, akarmelyik ilyen "nyomatos" boltban, ha bemesz es megmondod, hogy milyen feliratot akarsz. Parnahuzatot biztos, hogy csinalnak.
2010. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Ikeában láttam még jó múltkor olyat ami sima zöld alapon egy hulla körvonalát tartalmazta, a párnán pedig EKG vonal volt. Nekem baromira bejött, de katolikus suliba jártam és ott nem értékelték az ilyeneket! :( Mindenképpen olyat vigyél, amiben szeretsz aludni, ha venni kell, akkor olyat, ami tetszik, és amiben szívesen aludnál! Nekem pl a paplan is egy olyan dolog, hogy csak a sajátom alatt tudok jót aludni! :)
2010. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!