Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennél ebbe a kollégiumba a...

Mennél ebbe a kollégiumba a képek alapján? Szerinted milyen?

Figyelt kérdés

szobák(6 ágyasak):

[link]


vizesblokk:

[link]


Ebbe jelentkeztem meg egy másikba, a másik jobban tetszik, de messzebb van az iskolától, ez viszont közel van.

19/L


2010. júl. 14. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, nem tűnik egy lepukkant helynek. Mondjuk a 6 fő egy szobára nekem már baromi soknak tűnik :S 3-4 fő még oké, de azért én 6-tól már kicsit "félnék". Te tudod mennyire vagy alkalmazkodó képes! Ha úgyérzed nem lesz vele probléma, akkor nem lesz :)
2010. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem összezárva lenni 5 másik emberrel éjjel nappal nem valami király.
2010. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:S Lassan majd döntenem kell. Igen ebbe a koleszbe 6an, a másikba 4en vannak. Ott amúgy ilyen szobák vannak: [link]

Csak innen messzebb van a suli, a másik meg abban a ker.ben van.

2010. júl. 14. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ennél sokkal rosszabbakat láttam. Én mennék, bár a 6 ember lehet kicsit tényleg sok.
2010. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább utaznék egy picit többet, mint hogy úgy lakjak mintha táborban lennék:) De neked kell tudnod, melyik a fontosabb szempont.
2010. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elso evben az egyetemen 4 masik emberrel laktam, utana mindig csak 1 emberrel. Hatalmas kulonbseg...
2010. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ha valakinek van véleménye, örömmel fogadom. :)


Igen, nekem is kicsit parának tűnik a 6 fő/szoba... Bár az igazg.nő jó fej volt.

Meg a másik jobban is jön be vmivel, ami alapján olvastam róla. Szerintem a 2. lesz, hiába 45 perc oda tömegközlekedés a sulitól.


Még egyszer köszi mindenkinek!

2010. júl. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!