Mit tehetnék? Pletyka

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt egy nagyon jó barátom(legalábbis eddig az volt) elvesztette a pénztárcáját, benne több mint ötezer forinttal. Ott voltunk vagy 10en. Én felmentem pisilni, és ezért mindenki azt hiszi, hogy én loptam el... Amikor ő nagyon fontos ember volt számomra, és a többieket is több mint két éve ismerem. Hatalmasat csalódtam bennük. Ilyeneket mondanak a hátam mögött, hogy legalább adtam volna vissza a személyijét... Semmi közöm a pénztárcájához... nem is láttam az nap... Most az egész környéken ezt pletykálja mindenki... na meg most azt is kitalálták, hogy azt a telefont amit a "barátnőm" egy éve hagyott el, azt is én loptam el... Mit tegyek? :/ hogy értessem meg velük? tudom, nem igazi barátok, nem is fogok velük többet szóba állni, de nem szeretném, hogy valakinek úgy mutatnának be a háta mögött, hogy lopós... nem tudom, miért kell mindenért bűnbakot találni... ott voltunk még 10en, de persze, pont én, aki a legtisztességesebb, én loptam el... hogy oldjam meg? :/


18/L


2010. jún. 26. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

beszélj vele komolyan, nézz a szemébe egy személyes találkozón, és mond meg neki, hogy soha nem tennél ilyet.

higyjen akinek akar, de te nem lopsz egy barátodtól.

és nem tudod, miért kéne bocsánatot kérned egy olyan dologtól, amit nem is csináltál.

szegénykém, fel a fejjel, lényeg, hogy ne érdekeljen a sok k*csög, ilyen ciki dolog előfordul sajnos :(

2010. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak is az illetékessel beszélj! Ahogy az előttem szóló is írta, próbáld megértetni vele, hogy soha nem loptál senkitől, pláne nem egy baráttól... A srác egyáltalán kinek hisz?

Lényeg a lényeg, mindenkit egyesével nem tudsz meggyőzni, a probléma középpontját kell megkeresned, és elfojtanod. Beszélj a sráccal, és ha a tényleg igazán jó barátoktól hallanád vissza, nekik is mondd el ugyanezt. Akik valóban szeretnek és ismernek téged, azok neked fognak hinni! A többit próbáld átvészelni, hamarosan elfelejtik!

2010. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy a srác ezek után már nem is jön ide többet hozzám... és eléggé idegesít, hogy bármit veszek, mindenki arra gondol, hogy biztos az ő pénzéből veszem, mert hogy eddig skót voltam. most ezért nem kéne vennem semmit, mert elvesztette a pénztárcáját???
2010. jún. 27. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán tudom mit tehetnél, de én rohadtul mérges lennék!! Hogy képzelik hogy azért, mert pisilned kellett épp akkor, téged állítanak be 'bűnösnek'? Ezek nagyon hülyék!
2010. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!