Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A japán férfiak miért nem...

A japán férfiak miért nem lázadnak fel az őket lekicsinylő, pejoratív "Big in Japan" sláger nóta ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xjYaw0RAbvc

Szép dal. Csak éppen arról szól, hogy mekkora előnnyel indulsz, hogyha magas (azaz fehér európai) vagy Japánban. Mivel a japán férfiak hasonlóak a társégbeli (kínai, koreai, hong-kongi és filippínó) férfiakhoz, mind magasságban, mind átlagos nemi szerv méretben, ami a világon a legkisebb.

Ez azért egy elég rossz fényt vet rájuk, ha a magyar férfiakról azt énekelnék egy világ szinten híres dalban, hogy azok milyen szerencsétlenek, nekem vérlázító lenne.

Pedig ez a dal semmi másról nem szól, aki tud angolul érti, hogy a dolgok milyen egyszerűen ha magas vagy Japánban. És hogy akkor majd melletted fogok "aludni". Ó milyen könnyű a dolgod ha magas vagy Japánban...

Ez nem lenne felháborító ha ti lennétek japán férfiak?


2018. dec. 6. 23:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki magára veszi annak biztos felháborító. Engem nem érdekel mások mit és hogyan vélekednek másokról, netán rólam.
2018. dec. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert ha ismerik is a nótát, van annyi eszük hogy nem erőletnek bele ilyen kisujjból szopott ökörségeket!
2018. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért gondolod, hogy erről szól, mert a valóságban te vagy az aki hátrányokkal indul bizonyos méreteket illetően?
2018. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Engem speciel totál nem érdekel, hogy egy lepukkant kis szerb földalatti kocsmában milyen magyar ellenes nótákat énekelnek. Senki nem ismeri őket, meg alapból le vannak szarva. De ez egy világsláger, ezt a dalt az egész világ ismeri! Az azért nem ugyanaz.

Valóban nem említ semmilyen magasságot meg szerv méretet, de egyébként is köztudott tény, hogy Japánban vagy arrafelé a környéken ha fehér férfi vagy, akkor egyszerűen buknak rád a legszebb ázsiai csajok, csak a származásod és az egyéb előnyösebb adottságaid miatt, mint ami a helyi férfiaknak van. És ez a dal csak tovább fokozza ezeket a sztereotípiákat. Engem idegesítene ha japán lennék.

2018. dec. 7. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!