Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az extra magas nőkre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extra magas nőkre miért aggatnak gyakran pejoratív jelzőket?

Figyelt kérdés

Gyakran mondják rájuk, hogy "jeti" meg "godzilla" és hasonlók. Pedig gyönyörűek a magas, langaléta alkatú nők. Nem tehetnek róla, hogy ilyen magasra nőttek, ettől még ugyanolyan nőiesek, törékenyek, szexisek és vonzók, mint alacsonyabb társaik.


A kifutón végigvonuló, Gisele Bündchen kaliberű nőket is mindenki csodálja, de a való életben mintha mégis mellőzve lennének a társkeresés "húspiacán". Az sem kifogás, hogy nem nagyon találnak náluk magasabb pasit, mert ez nem igaz.


Mit gondoltok, csorbul egy hölgy nőiessége azáltal, hogy magasabb, mint 180 cm? Veszít a vonzerejéből, nem annyira "nő", mint egy alacsonyabb?



2017. máj. 9. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem inkább az alacsonyabb lányok jönnek be, de talán az egom miatt :D

de megfelelő belsővel összejönnék ilyen magas lánnyal is

láttam már házaspárt ahol a nő volt magasabb :)


egy nő nem attól nő, mert törékeny vagy alacsony...

egy hisztis idióta gyerekes p1cs4 akinek p1n4 van a lába között még nem lesz nő...


és igen sokak számára kizáró/taszító ha egy nő ennyire magas


24F

2017. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ismertem jópár ilyen lányt, volt közöttük kedves, öntelt, szerény, stb.

Valóban nem túl nőies, ha csak a külsőségeket vesszük, de én még mindig ott tartok, hogy szerintem egy nő belsőleg legyen nőies, hogy ahhoz milyen külső párosul, nekem nem az a legfontosabb.

2017. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Soha nem szólok meg senkit, a magas nőket sem. Kifutón, utcán, a mindennapokban, nagyon dekoratívak tudnak lenni.

Viszont, lehet bármilyen szimpatikus a belső, megfelelne minden tekintetben, akkor sem kell. Mivel, egy kapcsolatban, a szexualitás is nagyon fontos. Nekem, teljes odaadással, csak az alacsonyabb, kicsit teltebb nőkkel megy.

2017. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj a magas csajokkal.

Vagyis egy baj van velük, hogy ritkán állnak szóba tőlük alacsonyabb pasikkal:)

2017. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Természetesen ugyanolyan nőiesek és vonzóak, mint a náluk alacsonyabb nők. Mondjuk ez nem is a magasságtól függ.


A társkeresés téren ahogy elnézem nincsenek mellőzve. Viszont őket is gyakran zavarja, ha a férfi alacsonyabb náluk. Így érthető módon magukhoz hasonló magasságú férfiakat részesítik előnyben. Bár szerintem ez kifejezetten nem lehet(ne) akadálya egy párkapcsolatnak. Öcsém is alacsonyabb a barátnőjénél és mégis összeillő párost alkotnak. Látszik rajtuk, hogy szeretik egymást és ez az ami igazán számít.

2017. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az alacsony nőkre is érkeznek ilyen kedves szavak... kertitörpe, porbafingó, f...pörgettyű :D. Így nem elég hosszú a lába, úgy tömzsi... ezeket le kell tojni magasról.


Nyilván egy nagyon magas nőnek nehezebb párt találnia, már csak a társadalmi berögződések miatt is, hogy ciki, ha a férfi alacsonyabb.

2017. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
180 magas vagyok. Soha nem éreztem ennek hátrányát. Ja, de igen. Mikor a nálam alacsonyabb pasik közeledését hárítanom kellett, és úgy, hogy ne legyek bunkó.
2017. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek az inverzét az ellenkező nemre is lehetne alkalmazni és feltenni a kérdést, hogy sok - hozzám hasonló - jóképű, intelligens és jófej, de alacsony (170), vékony pasira miért aggatnak olyan pejoratív jelzőt, mint a hobbit, mélynövésű, gnóm vagy porbafingó. Az ilyen pasik is pont annyira férfiasak, mint amennyire nőiesek az általad említett magas nők. Mindenki szembesülhet kellemetlen véleménnyel, aki drasztikusan eltér az átlagtól, de még mindig váltig állítom, hogy a magas nőknek ezerszer több esélyük van a társkeresésben, mint a 170 vagy az alatti pasiknak. Szóval ha sokan képesek osztani az észt az alacsony férfiaknak, hogy "Ne rinyálj, szedd össze magadat, mert lesz olyan csaj akit nem érdekel a magasságod", akkor ezeket az ösztönző beszédeket ugyanúgy el lehetne mondani az extrém magas nőknek. Főleg, hogy rengeteg magas pasi van, aki kifejezetten kedveli a magas nőket.
2017. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gábor19... ***** válasza:
4# ott a pont:D
2017. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak a gyökerek aggatnak bárkire is a testi adottságai miatt pejoratív jelzőt, mert gyökerek. Egyébként vagy irigységből és kisebbségi komplexusból vagy pedig mert semmi mást nem tud felmutatni az életben azt leszámítva, hogy jól néz ki, az ilyen személy általában felszínes.


Abszolút nem a magasság függvénye, hogy egy nő szép és nőies, vagy egy férfi jó megjelenésű és férfias. De vannak idejét múlta tévképzetek és egyszerű felszínes emberek.


Természetesen 180-190 vagy akárhány centivel is lehet egy nő nőies, kecses és törékeny. Személy szerint én is a magas nőket preferálom. De! Ez nem jelenti azt, hogy az alacsony nőket alsóbb rendűnek tekinteném, nemhogy pejoratív jelzővel illessem, mert ismét, nem a centiktől vagy kilóktól lesz nő. Volt is már picike 160 centis párom, annak ellenére, hogy "első körben" a 180+ lányokhoz vonzódom.

2017. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!